image_pdfimage_print

Dzień dobry !

Witamy ponownie wszystkich serdecznie w wydawnictwie Kurier Codzienny, który działał od 13 stycznia 2015 roku do momentu zawieszenia wszelkiej pracy z powodów finansowych, podobnie jak kilkadziesiąt wydawnictw i serwisów skupionych w Polskich Mediach Niezależnych, które działały do czasu reorganizacji, dnia 5 grudnia 2015 roku – wyłącznie NON PROFIT, dzięki Piotrowi Moskwa.

Wydawnictwo Kurier Codzienny podobnie, jak Przegląd Wszechpolski stanowią Media Endecji Polskiej i są związane z Ruchem Patriotyczno-Radykalnym, czyli Narodową Demokracją – endecją wg Romana Dmowskiego, budowaną przez Piotra Moskwę, patriotę ze Szczecina.
Kurier Codzienny został reaktywowany przez Piotra Moskwę w roku 2015. Wcześniej działał w latach 1865-1905 i był pierwszą polską gazetą, z zagranicznym korespondentem, gazetą wydawaną w Królestwie Polskim.
Na uwagę zasługuje fakt iż z gazetą współpracował polski pisarz i publicysta z okresu pozytywizmu Bolesław Prus, czyli Aleksander Głowacki z herbu Prus https://pl.wikipedia.org/wiki/Boles%C5%82aw_Prus
Po wielu latach pierwsza polska gazeta ponownie znajduje się w polskich rękach.
Witając z Kuriera Codziennego wszystkich Polaków w Polsce i za jej granicami – pozdrawiamy Was wszystkich. Dziękujemy za wsparcie finansowe darczyńcom. Pamiętajcie, że dla Was Polacy piszemy i na Was polegamy. Dzięki waszej pomocy finansowej dziś znowu możemy pisać tworząc rzetelne informacje. Dziękujemy za zaufanie.

 

Piotr Royewski
www.Kurier-Codzienny.pl
Media Endecji Polskiej
Ruch Patriotyczno-Radykalny
18 marzec 2018 rok, godz. 08:16

Dodaj komentarz