image_pdfimage_print

Polacy, Siostry i Bracia !

Po wielu latach starań o profesjonalną kamerę niezbędną do niezależnej pracy dziennikarsko-medialnej, w końcu nadeszło wsparcie finansowe pozwalające – na jej zakup. Rzecz jasna, że jeszcze brakuje do kompletu dynamicznych działań wielu narzędzi z nią współpracujących, chociażby kilku profesjonalnych mikrofonów, odpowiednich walizek do przewożenia całego sprzętu itd., jednak liczę na to, że teraz też na to otrzymam wsparcie i lada moment będę mógł rozpocząć realizację: zaplanowanych materiałów, zleconych materiałów, materiałów ogólnie bardzo niebezpiecznych, nadto tematów informacyjno-edukacyjnych, w tym bieżących, również o prawdziwej historii, tematów potrzebnych Polsce i Polakom – dla odzyskania wszystkiego, co stanowi własność Polski i Polaków.

Mając na uwadze, tak ważne wydarzenie muszę powiedzieć wszystkim moim znajomym, którzy mnie znają od lat i obserwują w wydawnictwie i serwisie Infoekspres.pl i wielu innych związanych z Polskimi Mediami Niezależnymi, którzy obserwują mnie na Twitterze, obserwują mnie również na Facebooku, gdzie mam nowe konto od 20 października 2016 roku – ponownie po wielu latach od zablokowania, że moje starania o zakup kamery profesjonalnej datują się na rok 2010. Wówczas to po raz pierwszy zostało napisane o uruchomieniu mojego projektu pn. RiTVI – Radio i Telewizja Internetowa. Rzecz jasna, że z racji tej konieczne było zakupienie pierwszej kamery profesjonalnej i innych potrzebnych rzeczy do kompletu, aby móc działać dla dobra Narodu Polskiego, tym samym dla Polskiej Racji Stanu. W roku 2010 praktycznie mogłem sfinansować zakup kamery i sprzętów, nadto mogłem „rozdawać swoją pracę i media” – NON PROFIT, bo prowadziłem działalność gospodarczą. Okazało się jednak, po ogłoszeniu realizacji projektu RiTVI i wielu innych moich inicjatywach, nadto artykułach związanych z sytuacją Polaków w Polsce, że interesy moje zaczęły się „sypać” jak zamki z piasku. Pomimo to starałem się środki niezbędne – na sprzęt, bardzo mi potrzebny do pracy gromadzić. Kiedy byłem już w stanie zakup taki sfinansować – zachorowała moja żona Teresa na kręgosłup i zaczął się prawdziwy dramat mojej rodziny. W drugiej połowie roku 2010 zrabowano mi po raz pierwszy spadek po rodzicach – dokładnie: dom z ogrodem znacznej wartości i całym mieniem w nim się znajdującym, w ogrodach Polskiego Związku Działkowców – PZD pn. „Zacisze”, na ulicy Rostockiej 58 w Szczecinie. Rzekomo byłem bardzo złym działkowcem. Prawda jest jednak taka, że wiele miesięcy wcześniej razem z synem moim Danielem przygotowywałem działkowców do założenia Wolnego Ogrodu „Zacisze”, czyli do uwolnienia tego ogrodu spod jarzma PZD, monopolu okradającego w całej Polsce 1 milion działkowców plus rodziny z ich majątku i pieniędzy.
Na okoliczność tą zarejestrowałem domenę internetową – adres: www.zacisze-szczecin.ogrody-miejskie.pl oraz założyłem konto na Twitterze pn. „Zacisze” – tu link – https://twitter.com/Zacisze
Obecnie w roku 2018 ponownie domenę pod stronę: Wolnego Ogrodu „Zacisze” – wykupiłem.
Z racji rabunku mojego mienia po rodzicach w „Zacisze” zorganizowałem w roku 2010 pierwszy protest w Polsce ws. bandyctwa Polskiego Związku Działkowców – pod Sejmem RP, gdzie żądałem delegalizacji tego przestępczego tworu i ukarania jego władzy o rodowodzie z PRL, tym z samym PZPR, UB-SB etc.
Z racji planowanego legalnego protestu Wolnych Działkowców pod Sejmem, w październiku – zostałem zaproszony do Polskiego Radia Szczecin i tam nagrano ze mną materiał dotyczący budowanego przeze Wolnego Ogrodu „Zacisze” i Związku Niezależnych Działkowców Polskich, rabunku i planowanego protestu pod Sejmem.
W programie wystąpił również Tadeusz Jarzębak – przedstawiciel Polskiego Związku Działkowców. Opowiadałem na antenie radia o rabunku mojego majątku po rodzicach i rabunku działkowców w całej Polsce, o budowie niezależnego związku etc. Jak to dokładnie było ? Jak się odniósł Tadeusz Jarzębak przedstawiciel PZD do moich ciętych, czyli ostrych wypowiedzi – na temat bandytyzmu ?
Dowiesz się wkrótce !
Nagranie te zaprezentuję zaraz po tym artykule nosi ono tytuł: Piotr Moskwa i zbuntowani działkowcy ze Szczecina – kontra organizacja przestępcza PZD

Wyobraź sobie teraz, że muszą być podjęte działania podobne, niezwłoczne i konieczne do wykonania przez Polaków w Polsce, w przykładzie działań potrzebnych do uwolnienia w Ogrodach Polskich. Dokładnie to samo Polacy muszą zrobić w Polsce, aby ją spod OKUPACJI, czyli panowania bandytów – udających Polaków, odzyskać i Polską rządzić.

Historii ws. kamery ciąg dalszy

Po wydarzeniach pod Sejmem ws. PZD i z racji narastających problemów z widocznymi objawami niszczenia mojej działalności gospodarczej – zacząłem tracić płynność finansową i zakup kamery zaczął się oddalać.
Rok 2011 – rozpocząłem cykl akcji protestacyjnych w Szczecinie. W dniu 2 maja 2011 roku, w Dzień Flagi – protestowałem przeciwko bandyctwu w Szczecinie przed Urzędem Miasta i Gminy Szczecin, przy pl. Armii Krajowej 1, pod oknem pseudo prezydenta Piotra Krzystka – odpowiedzialnego za rabunek Szpitala Kolejowego zwanego Szpitalem Miejskim, wraz z bratem Andrzejem Krzystkiem, pseudo księdzem z Kościoła Katolickiego. Potem były kolejne protesty, m. in. pod wspomnianym szpitalem przy al. Wyzwolenia 52. Wkrótce zacząłem protestować w całej Polsce. Z uwagi na problem finansowy i chorą żonę o kamerze mogłem tylko pomyśleć. Rozpoczął się rok 2012. Postanowiłem zarejestrować firmę zajmującą się profilaktyką zdrowotną na terenie całej Polski. Na początku miesiąca lutego 2012 roku zaczyna działać Infoekspres Polska Programy Profilaktyczne & Projekty Badawcze. Nie podejrzewając złych intencji Jerzego Owsiaka – postanowiłem wypromować Profilaktyczne Badania Kości dla Dzieci i Dorosłych podczas Orkiestry Świątecznej Pomocy w Szczecinie. Razem z Bogusławem Sadowskim partnerem w prowadzeniu badań kości Sonarami USG – najdoskonalszej technologii na świecie zbieram blisko 1 tysiąc złotych dla chorych dzieci. Promocja firmy w Szczecinie – prowadzącej badania profilaktyczne, wyszła znakomicie. Obudziła się nadzieja na zgromadzenie funduszy na kamerę profesjonalną. Niestety, dnia 7 lutego 2012 roku – czar prysł. Na firmę moją napadli urzędnicy-bandyci przy pomocy czerwonego szmatławca służącego w PRL komunistom – dziś SLD, pod nazwą „Kurier Szczeciński”, który dziś służy szczecińskiej sitwie urzędowo-kościelnej sterowanej przez braci Krzystków. Szmatławiec napisał o mnie z imienia i nazwiska oraz mojej firmie, że prowadzę niewiarygodne badania przy pomocy technologii USG, która nawet wg pseudo pediatry i wojewódzkiego konsultanta zdrowia Mieczysława Walczaka – promieniuje. Tymi oszczerstwami rozpoczęli niszczenie z premedytacją zdrowia Polaków w Szczecinie, napadli na nieinwazyjną powszechną technologię USG (ultradźwięki), mającą zastosowanie we wszelkich badaniach człowieka od narodzin do śmierci, tu mającą zastosowanie w badaniach kości – zamiast technologii inwazyjnej RTG, faktycznie promieniującej. Oszczerstwami płynącymi ze szmatławca postkomunistycznego – „Kuriera Szczecińskiego”, prawdziwi autorzy ataku przygotowanego z premedytacją napadli na obowiązującą w Polsce Ustawową Profilaktykę, gwarantującą dzieciom i młodzieży do 18 roku życia badania profilaktyczne w placówkach oświatowych typu: żłobki, przedszkola, szkoły, internety i inne, na terenie całego kraju. Do dnia dzisiejszego pozostaje otwarta sprawa rozprawienia się z urzędnikami-bandytami, na drodze prawnej: karno-cywilnej.
Dnia 8 lutego 2012 roku, po publikacji oszczerczej „Kuriera Szczecińskiego” – wszystkie placówki oświatowe podległe pod Urząd Miasta i Gminy Szczecin – zablokowały badania kości dzieci. Zablokowano profilaktyczne badania w miastach: Szczecin, Stargard, Police, Pyrzyce, Goleniów i innych.
Po tych wydarzeniach zacząłem się zwracać do czytelników Polskich Mediów Niezależnych o wspieranie mojej całej misji, niezależnego dziennikarstwa i niezależnych mediów, cały czas prowadząc je za darmo w formie NON PROFIT.
Postanowiłem po rozmowie z Bogusławem Sadowskim promować badania kości na terenie Polski. Poza faktyczną promocją i olbrzymimi kosztami – działania gospodarcze, po ataku na moją firmę – nie przyniosły sukcesu, jaki odnieśliśmy w Szczecinie, przez kilka dni przed atakiem urzędników-bandytów.
Z racji wszystkich wydarzeń i zgromadzonych materiałów, zaraz po napadzie na mnie i moją firmę zaczynam pisać cykl artykułów o Mafii Osteoporozy w Polsce, wkrótce też piszą licznie moi dziennikarze.
Nadszedł rok 2013. Nadzieja na zakup kamery prysła. Finanse mojej rodziny były marne. W domu chora żona na kręgosłup i przyszły nowe problemy z dojrzewającą starszą córką Natalią. Podatna na manipulację Natalia nakłamała w gimnazjum, w wyniku czego 30 października 2013 roku moja rodzina została napadnięta przez urzędników-bandytów, którzy będąc w zmowie z sądem ograniczyli nam prawa rodzicielskie, założyli sprawę i zaczęli nas prześladować – zamiast pomóc. Mi założyli Niebieską Kartę. Działanie urzędników-bandytów przerwało mi na 4 lata przebudowę domu i zniszczenie wielu materiałów budowlanych, za kilkadziesiąt tysięcy złotych. Pół roku nachodzili urzędnicy-bandyci nasz dom. Przychodzili: kurator sądowy, kurator społeczny i asystent rodziny z MOPR. W kwietniu 2014 roku, dzień po rozprawie w Sądzie Rodzinnym, dokładnie 10 kwietnia do mojego domu przyszła osobiście sędzia Anna Bilińska-Czyżyk z innymi osobami. Miała ostatecznie zdecydować, co dalej z naszymi prawami rodzicielskimi ? Jej decyzja była taka, o czym się dowiedziałem w sądowej czytelni, że postanowiła zabrać nam dzieci z uwagi na cyt: „zagrożenie zdrowia, a może i życia” i uwięzić dwie córki w Centrum Opieki Nad Dzieckiem w Szczecinie, bez oceny biegłych sądowych. Po zabraniu mi i żonie dzieci intensyfikuje akcje protestacyjne przeciwko temu bezprawiu i rozlewam w iście masowej formie protesty na całą Polskę. Łącznie przeprowadzam ich ponad 250 do dnia 15 marca 2018 roku.
Z racji tej szeroko zakrojonej misji proszę masowo o wsparcie finansowe Polaków w Polsce i całą Polonię. Postanowiłem też napisać pierwszy APEL o wspieranie Polskich Mediów Niezależnych i zakupu kamery profesjonalnej. Protesty moje i apele o wsparcie finansowe – opisują oszczerczo dwie siostry z Łowicza: Maria Bejda i Teresa Wojda z domu Znyk – rzekome Polki walczące o Polskę i Polaków. Działając wspólnie i w porozumieniu z pseudo prezydentem Polski Tadeuszem Cichockim – nazywają mnie oszustem, agentem MOSSADU, posługującym się fikcyjnym nazwiskiem etc. Według nich media moje też są mediami OKUPANTA żydowskiego. Informacje oszczercze o mnie, mojej rodzinie, moim dziennikarstwie, moich badaniach kości i niezależnych mediach przekazują telefonicznie, pocztą e-mail i osobiście różnym ludziom w całej Polsce. W ten sposób niszczą moje ogólnopolskie protesty pn. „Przeciwko Bezprawiu Sądowemu, Przeciwko Bezprawiu Władzy i Przeciwko Wojnie” Przez działanie tych „polek” ludzie przestają mi ufać i mnie wspierać finansowo i moją misję. Pod koniec roku 2014, po protestach ws. Marii Ziemiańskiej porwanej z ulicy i uwięzionej w psychuszce, w krakowskim Kobierzynie – zmuszony jestem zawiesić z powodu finansów ogólnopolskie akcie protestacyjne, które są ponadczasowe i potrzeba je cały czas kontynuować dla budzenia świadomości wszystkich „śpiących” jeszcze Polaków.
Rok 2015. Z nastaniem nowego roku 2015 działam nadal niezmiennie na rzecz Polski i Polaków pisząc w interesie Polskiej Racji Stanu. Rozwijam i prowadzę Polskie Media Niezależne, pomimo wielu kłopotów, gróźb, w tym też problemów finansowych. Działam intensywnie na rzecz uwolnienia dzieci – zabranych z domu na mocy zbrodni sądowej dokonanej na mojej rodzinie. Wkrótce okazuje się, że sędzia Anna Bilińska-Czyżyk zabrała mi i żonie dzieci z powodu: Infoekspres.pl oraz tego, że jestem bojownikiem i prowadzę protesty. Razem z żoną dostaliśmy to na piśmie z Sądu w Szczecinie, przy Placu Żołnierza Polskiego 16. W roku 2015 dla uciszenia mnie stworzono mi fikcyjne zarzuty, na mocy donosu Barbary Bartoszewicz, byłej dyrektor Centrum Opieki Nad Dzieckiem przy ul. Wszystkich Świętych 66, w Szczecinie. Dzięki tej fikcji prokurator Krystyna Królicka tworzyła wnioski do sądu, aby mnie zamknął w psychiatryku na „konieczne” badania. Terror sądowy ws. psychiatryzacji wobec mnie trwał 3 lata. Wygrałem po koniec roku 2017. Nadal nie mogę zgromadzić funduszy na kamerę.
W sierpniu 2015 roku dowiaduję się, że zrabowano pieniądze ze zbiórki Polaków na Florydzie, w kwocie 3.937,00 dolarów dla mnie na zakup profesjonalnej kamery potrzebnej mi do pracy dziennikarskiej, na opał potrzebny na zimę, leczenie mojej żony i bieżące cele. Potem dowiaduję się, że zbiórki pieniędzy były w kilku stanach USA. Pieniędzy żadnych nie dostałem nigdy z tych zbiórek. Sprawców rabunku wg darczyńcy Edwarda Kowalczyka, Polaka z Florydy – złapano. Cała sprawę opisuję 12 sierpnia 2015 roku w artykule pt. Piotr Moskwa: Nie otrzymałem pieniędzy ze zbiórki na Florydzie pomimo zapewnień pana Edwarda Kowalczyka iż zostały wysłane

Rok 2016. Działam niezmiennie tworząc misję. W połowie maja 2016 roku po moim krytycznym artykule ws. rabunku Szpitala Kolejowego w Szczecinie przez sitwę decydentów miejskich przekierowuję Polskie Media Niezależne na Litwę, aby tam działać 1,5 roku – z uwagi na zlecony atak cybernetyczny na moje serwery w Szczecinie, przez urzędników-bandytów. Dzięki temu zabiegowi cały czas działam. W styczniu 2018 roku dzięki otrzymanemu wsparciu finansowemu przekierowuję Polskie Media Niezależne z Litwy do Polski. Rozpoczynam kolejny etap mojej misji tworząc przedsiębiorstwo medialne.
Dnia 5 stycznia 2018 roku minęło 20 lat Polskich Mediów Niezależnych, które odważyłem się założyć 5 stycznia 1998 roku poza Polską i za nie między innymi zabrano mi i więziono dzieci.
Polskie Media Niezależne od początku stycznia 2008 roku działają w domenie polskiej, czyli polskiej strefie adresowej internetu.

Po wielu latach starań, APELI i próśb otrzymałem wsparcie finansowe z Ameryki od Górali – naszych rodaków z Polski, którzy dziś jeszcze są na Obczyźnie, ale szykują się do powrotu na stałe do naszej Polski.
Dziękuję Polakom Góralom za ten wspaniały gest, abym mógł działać bardziej skutecznie i z jeszcze większą mocą.
Wierzę, że obudzonych i zatroskanych o Polskę i Polaków i przyszłość naszą i naszych dzieci – będzie coraz więcej Polaków.
Przy tej okazji dziękuję wszystkim darczyńcom, za każde wsparcie finansowe dane mi dotychczas.
Musimy odbudować przemysł – gospodarkę polską, odbudować rolnictwo i polską wieś, która musi nas żywić i ubierać, musimy odzyskać władzę nad Polską i władzę Polską przekazać naszym dzieciom i wnukom.

Cały materiał o wydarzeniach wiążących się z moją służbą Polsce i Polakom już wkrótce przełożę na scenariusz do filmu, który będę kręcił.

 

Z wielką radością i pozdrowieniami,
Piotr Moskwa
www.Infoekspres.pl
Polskie Media Niezależne
Polska, 15 marca 2018 rok, godz. 15:42

Dodaj komentarz