image_pdfimage_print

Piotr Moskwa: „Naród tworzy państwo. Bez narodu nie ma państwa. Naród Polski musi odbudować rolnictwo i polską wieś, bowiem to leży w interesie państwa – Polski i Polaków. Reaktywacja zniszczonych z premedytacją PGRów, to budowa fundamentów na których powinny powstać Produkcyjne Spółdzielnie Rolnicze – praktycznie od zaraz. Dziś bezzwłocznie na ten cel należy dać rolnikom ziemię leżącą odłogiem i niszczejące nieruchomości po PGRach, w całej Polsce. Wówczas nastąpi błyskawiczne odrodzenie rynku rolniczego.”

Polska. Polacy potrzebują reaktywacji byłych Państwowych Gospodarstw Rolnych, które powinny się stać Produkcyjnymi Spółdzielniami Rolniczymi skupiającymi wokół siebie wielu rolników, w tym też hodowców zwierząt, plantatorów, sadowników – ogólnie producentów zdrowej żywności na polskie stoły.

Temat reaktywacji PGRów, czyli budowy Produkcyjnych Spółdzielni Rolniczych na ich majątku, omawiany będzie w ramach „Spotkań Narodowych” – organizowanych w całej Polsce przez Piotra Moskwę, na terenie całej Polski ze wszystkimi zainteresowanymi.

Kontakt w sprawie organizacji i informacje:
e-mail spotkania-narodowe@prokonto.pl

 

Marzena Grabiec
www.Przegląd-Wszechpolski.pl
Polskie Media Niezależne 1998-2008
Polska, 28 lipiec 2018, godz. 18:06