Tylko od Polaków zależy szybkie otwarcie studia TV Infoekspres – Polskich Mediów Niezależnych w Szczecinie

Szanowni Państwo !

Otwarcie formalne naszych działań, jako firma, a ściślej jako spółka z ograniczoną odpowiedzialnością – stwarza szereg nowych możliwości działania i szerokiej współpracy ze wszystkimi ludźmi i organizacjami w całej Polsce, zainteresowanymi pracą – wyłącznie dla Polski i Polaków, w imię Polskiej Racji Stanu.

W rzeczy samej po rejestracji sądowej sp. z o. o. Polskich Mediów Niezależnych Przedsiębiorstwa Medialnego – przystąpimy do pracy związanej z otwarciem studia telewizyjnego – TV Infoekspres, aby móc przekazywać Polakom w Polsce i na całym świecie niezależne informacje, w każdym czasie, również tzw. na żywo, czyli w czasie rzeczywistym.
Zdecydowanie postawiliśmy sobie za cel tworzyć programy do udziału w których chcemy zapraszać: fachowców i naukowców, przedsiębiorców i rolników, górników i kolejarzy, innych ludzi przedstawicieli grup zawodowych i społecznych itd. – zatroskanych losami Polski i Polaków.

Otwarcie szybkie studia telewizyjnego do pracy niezależnych mediów, to obecnie konieczność.
Do tego celu potrzebny jest odpowiedni lokal z zapleczem socjalnym.
Jak wiemy początki są zawsze trudne we wszystkim. To rzecz naturalna.
Od czegoś jednak – musimy zacząć, aby dogonić telewizje, które nadają przez internet. Jest ich dużo.
My musimy móc robić takie programy, których nikt w Polsce nie robi.
My musimy przekazywać informacje, które się utajnia i cenzuruje. Zdecydowanie nasze informacje muszą dotyczyć polskiej gospodarki narodowej, stanu państwa polskiego, w tym egzystencji wszystkich Polaków.

Jak wielce ważne podnosimy tematy ?
Wiedzą doskonale wszyscy nasi czytelnicy i widzowie, którzy czytają nasze informacje i oglądają filmy na licznych kanałach, chociażby na YouTube, Dailymotion etc.

Podsumowując tak ważny etap naszej pracy i kolejne wyzwania stojące przed nami – dziś musimy stać się firmą, aby móc funkcjonować jako przedsiębiorstwo, zdolne pozyskiwać finanse, tworzyć inwestycje i wypracowywać zyski.

Praktycznie teraz od Państwa wszystkich, którzy jesteście zainteresowani naszą misją dla Polski i Polaków – mieszkających w Polsce i poza jej granicami – zależy jak szybko doprowadzimy do rejestracji sp. z o. o. Polskich Mediów Niezależnych, a następnie organizacji i uruchomienia pierwszego studia naszej telewizji w Szczecinie.
Wszystkich zainteresowanych wsparciem nas finansowym – zapraszam do osobistego kontaktu ze mną.
Zbudowałem niezależne media i będę je rozwijał.
Kontakt tel. +48 792 878 969
Kontakt Skype: ntbix-szczecin

Dziękuję wszystkim za dotychczasowe wsparcie i zaufanie.

 

Piotr Moskwa
Polskie Media Niezależne
Przedsiębiorstwo Medialne sp. z o. o. w budowie
Szczecin – Polska, 16 październik 2018 rok, godz. 07:12
Komunikat – Przywrócony został kontakt przez Skype z Polskimi Mediami Niezależnymi, dziennikarzami śledczymi i Piotrem Moskwa

Komunikat

W nocy z 14 na 15 października 2018 roku, po wielu miesiącach przerwy został przywrócony kontakt telefoniczny przez Skype z:
Redakcją Infoekspres pod numerem: infoekspres
Dziennikarzami Śledczymi pod numerem: dziennikarze.sledczy
Piotrem Moskwa pod numerem: ntbix-szczecin

Uwaga !
Do każdej rozmowy potrzebna jest autoryzacja.
Telefony Skype są dostępne w godzinach od 08:00 – 16:00, od pon-pt.

 

red. Marta Krasowska
www.Infoekspres.pl
Kontakt przez Skype
Piotr Moskwa: Komentarz do wydarzeń z „marszu równości” w Lublinie

Na propagowanie niemoralności i nienormalności– zgody w Polsce być nie może !

Artykuł 18 Konstytucji RP stanowi:
„Małżeństwo jako związek kobiety i mężczyzny, rodzina, macierzyństwo i rodzicielstwo znajdują się pod ochroną i opieką Rzeczypospolitej Polskiej”
Artykuł 71 ust. 1 Konstytucji RP stanowi:
„Państwo w swojej polityce społecznej i gospodarczej uwzględnia dobro rodziny. Rodziny znajdujące się w trudnej sytuacji materialnej i społecznej, zwłaszcza wielodzietne i niepełne, mają prawo do szczególnej pomocy ze strony władz publicznych.”

Wobec polityki celowej demoralizacji Narodu Polskiego poprzez wydawanie zgody na wszelkie propagowanie „Sodomy i Gomory” na polskich ulicach, wbrew Konstytucji RP, co jasno uderza w rodzinę i jej prawa – Polacy muszą stanąć w całej Polsce do obrony rodziny.

Wszyscy urzędnicy, którzy wydają zgody na propagowanie publiczne wszelkich dewiacji służą interesom LGBT – mającym na celu propagowanie antyludzkich i antyboskich zachowań, na całym świecie.
Wszyscy urzędnicy wydający zgody na wszelkie wydarzenia publiczne związane z propagowaniem homoseksualizmu, zgorszenia, dewiacji i tym podobnych zachowań – powinni być odsunięci ze stanowisk, bowiem nie służą oni Narodowi Polskiemu.

Propagowanie wszelkiej dewiacji homoseksualistów na ulicach Lublina, to nie jest „równość i wolność” jak krzyczeli geje i lesbijki uczestnicy „marszu równości”, w dniu 13-stym października 2018 roku. Żadna niemoralność i nienormalność, która jest zaprzeczeniem prawa ludzkiego i boskiego – nie może stać ponad prawem. Wolność nie oznacza zgody na publiczną promocję wszelkich obrzydliwości, w tym: demoralizację dzieci, młodzieży i ludzi dorosłych.
Wolność ludzi pozwala homoseksualistom na zachowania odmienne – jednak poza miejscami publicznymi.
Wolność ludzi nie może oznaczać jednocześnie narzucania woli jednych ludzi – drugim ludziom, a co za tym idzie zgody na marsze i inne obrzydliwe wydarzenia publiczne, dla głoszenia swojej seksualności.
Zachowania podobne głoszone publicznie już same w sobie – niezależnie od poglądów seksualnych, stanowią niemoralność i nienormalność.
Sprawa seksualności to sprawa intymna i osobista każdego człowieka.
Sprawa seksualności to nie jest sprawa ważna, nadająca się do nagłośnienia, z uwagi na dobro publicznie.

Wydawanie zgody na takie wydarzenia jak w Lublinie, a wcześniej Poznaniu i Wrocławiu powoduje eskalację napięć i może w niedługim czasie doprowadzić do poważnych zamieszek, a nawet ofiar.
Polacy bronią kultury i tradycji, bronią wartości moralnych i normalnej rodziny, a zatem dziwić się temu nie można.
Wydarzeń publicznych tego rodzaju – należy zabronić, podobnie jak propagowania faszyzmu, komunizmu, banderyzmu etc.

Jeżeli jest narzucane Narodowi Polskiemu zachowanie niemoralne i nienormalne, działanie bezsprzecznie uderzające w polskie rodziny i gwarancje konstytucyjne, działanie bezprawne, na które nie ma zgody Polaków, a przy tym wykorzystuje się Policję do propagowania homoseksualizmu, to musi się to spotykać ze sprowokowaną agresją protestujących ludzi, co bezpośrednio uderza w funkcjonariuszy policji i uderza w cały wizerunek Policji w Polsce.

 

Piotr Moskwa
Komentarz: Na temat
Infoekspres.pl 1998-2018
Polska, 14 październik 2018 rok, godz. 07:03
Wybory, gdyby coś zmienić miały – byłyby zakazane. Sonda ws. Wyborów 2018 w Polskich Mediach Niezależnych

Jakie jest Twoje zdanie ?

W związku ze zbliżającymi się Wyborami 2018 prosimy o anonimowy udział w utworzonej 12 października 2018 roku nowej sondzie, pn. „Wybory 2018 w Polsce nic nie zmienią”

Sonda – wybory 2018

Wybory 2018 w Polsce nic nie zmienią, dlatego, że:

  • Polską rządzą Żydzi (0%, 0 Votes)
  • Wybory są przedstawieniem, od 1944 roku (PKWN) (0%, 0 Votes)
  • Gdyby coś zmienić miały – byłyby zakazane (0%, 0 Votes)
  • Polacy głosują – Żydzi liczą głosy (0%, 0 Votes)
  • Polska jest pod Okupacją – potrzeba je bojkotować (0%, 0 Votes)
  • Tak jest. Zostanę w domu, pójdę na spacer, pojadę do rodziny (0%, 0 Votes)

Total Voters: 0

Sonda znajduje się w pionowym stałym panelu naszego serwisu. Dziękujemy za Twój głos.

 

Redakcja
Kurier Codzienny
Kurier-Codzienny.pl 1998-2018
Polska 12 październik 2018 rok, godz. 08:07
Pieniądze zgromadzone na otwarcie sp. z o. o. Przedsiębiorstwo Medialne Polskie Media Niezależne

Stan na dzień 9-go października 2018 roku

Do rejestracji sp. z o. o. w sądzie oraz pierwsze 3 miesiące działalności gospodarczej Piotr Moskwa musi zgromadzić blisko 10 tysięcy złotych.
Łączna potrzebna suma to: 9,500 złotych.
Gromadzenie środków Piotr Moskwa rozpoczął 25 sierpnia 2018 roku.
Na dzień 9 października 2018 roku stan zgromadzonych środków wynosi: 1,365,00 złotych.
Do realizacji zadania brakuje: 8,135,00 złotych.

Jak można udzielić wsparcia w tej sprawie ?
Informacja znajduje się w zakładce „Wsparcie
Za wszelkie wsparcie na ten cel, w tym dotychczasowe – serdecznie wszystkim dziękujemy.
W tej sprawie można bezpośrednio nawiązać kontakt telefoniczny z Piotrem Moskwa, pod numerami: +48 792 878 969 oraz +48 792 646 848.

Informacje powiązane z budową sp. z o. o. Przedsiębiorstwa Medialnego, Polskie Media Niezależne
Rewolucyjne zmiany – Polskie Media Niezależne, Przedsiębiorstwo Medialne sp. z o.o. w budowie http://www.infoekspres.pl/2018/08/25/rewolucyjne-zmiany-polskie-media-niezalezne-przedsiebiorstwo-medialne-sp-z-o-o-w-budowie/
Trwa budowa Przedsiębiorstwa Medialnego, Polskie Media Niezależne – Rzecz o spółce z o. o. i finansach http://www.infoekspres.pl/2018/10/09/trwa-budowa-przedsiebiorstwa-medialnego-polskie-media-niezalezne-rzecz-o-spolce-z-o-o-i-finansach/

Kolejny stan zgromadzonych pieniędzy będzie publikowany na stronach serwisów Polskie Media Niezależne, Przedsiębiorstwo Medialne sp. z o. o. w budowie oraz na specjalnie powstałej zakładce pn. Wsparcie na sp. z o. o.

 

Redakcja
Infoekspres Polska
Reklama: Chcesz współpracować z Polskimi Mediami Niezależnymi ? – Pomóż nam pozyskać środki na tą działalność

Szanowni Państwo !

Zgodnie z informacją zawartą w dwóch artykułach pod tytułami:
Rewolucyjne zmiany – Polskie Media Niezależne, Przedsiębiorstwo Medialne sp. z o. o. w budowie http://www.infoekspres.pl/2018/08/25/rewolucyjne-zmiany-polskie-media-niezalezne-przedsiebiorstwo-medialne-sp-z-o-o-w-budowie/
Trwa budowa Przedsiębiorstwa Medialnego, Polskie Media Niezależne – Rzecz o spółce z o. o. i finansach http://www.infoekspres.pl/2018/10/09/trwa-budowa-przedsiebiorstwa-medialnego-polskie-media-niezalezne-rzecz-o-spolce-z-o-o-i-finansach/
– zwracam się do wszystkich zainteresowanych współpracą z moim przedsiębiorstwem o wsparcie finansowe jego otwarcia.

Do rejestracji sp. z o. o. w sądzie i na pierwsze trzy miesiące działalności gospodarczej muszę zgromadzić prawie 10 tysięcy złotych.
Pięć tysięcy złotych potrzebne jest na sądową rejestrację firmy.
Cztery i pół tysiąca złotych potrzebne jest na pierwsze trzy miesiące podstawowej działalności.
Gromadzenie środków rozpocząłem 25 sierpnia 2018 roku.
Na dzień 9 października 2018 roku zgromadziłem łącznie: 1,365,00 złotych.
Do określonego celu brakuje: 8,135,00 złotych.

Jak można udzielić wsparcia w tej sprawie ?
Informacja znajduje się w zakładce „Wsparcie
Za wszelkie wsparcie na ten cel, w tym dotychczasowe – serdecznie wszystkim dziękuję.
W tej sprawie można też kontaktować się ze mną telefonicznie pod numerami: +48 792 878 969 oraz +48 792 646 848.

 

Piotr Moskwa
Infoekspres.pl 1998-2018
Szczecin, Polska. 9 październik 2018 rok, godz. 11:19
Trwa budowa Przedsiębiorstwa Medialnego, Polskie Media Niezależne – Rzecz o spółce z o. o. i finansach

Polskie Media Niezależne Przedsiębiorstwo Medialne – firma

Zbudowanie spółki z ograniczoną odpowiedzialnością w zakresie niezależnych mediów stało się kolejnym wyzwaniem dla Piotra Moskwy zarazem koniecznością.
Można powiedzieć, że jest to kolejny etap rozwoju, bez którego nie da się działać kompleksowo, tworząc w pełni niezależną misję edukacyjno-informacyjną.

Nie da się robić niezależnego dziennikarstwa i mediów – bez pieniędzy

Polskie Media Niezależne powstały 5 stycznia 1998 roku, z pomysłu Piotra Moskwy ze Szczecina, jako prywatna inicjatywa działająca – za darmo, w formie NON PROFIT.
Piotr Moskwa sam utrzymywał swoją inicjatywę do 5 grudnia 2015 roku, kiedy to zakończył darmowe rozdawnictwo swojej pracy. Polskie Media Niezależne są owocem jego pracy i poświęcenia dla Polski i Polaków, ale też głęboką ideą – Wolnej i Sprawiedliwej Polski.
W dniu 5 grudnia 2015 roku, Piotr Moskwa ogłosił zamknięcie działania NON PROFIT, jednocześnie reorganizację Polskich Mediów Niezależnych – mającą na celu stworzenie firmy o zdolności finansowej, która ma prawo zarabiać, w zakresie prowadzonej kompleksowej działalności gospodarczej.
31 marca 2017 roku Piotr Moskwa zakończył reorganizację, czyli wszelkie przygotowania do prowadzenia Przedsiębiorstwa Medialnego, na bazie 19 lat, przez które zajmował się: niezależnym dziennikarstwem i mediami, współpracą z ludźmi, którzy stawali się dziennikarzami, szkoleniem i wydawaniem Legitymacji Prasowych etc.
Jak bardzo wielką pracę wykonał Piotr Moskwa ? – Pokazuje internet.
„Rzecz jasna nie wszystko jest w internecie.” – stwierdził Piotr Moskwa 6 lutego 2018 roku, dodając: „Praktycznie moją wieloletnią pracę widać w skali 5-15 procent od 13 stycznia 2018 roku, z uwagi na to, że 1,5 roku Polskie Media Niezależne – działały z Litwy, po zleconym ataku cybernetycznym w połowie maja 2016 roku. Przez 1,5 roku znikły z internetu tysiące materiałów, w formie artykułów, filmów i szereg innych. Wszystko mamy w archiwum i to zostanie ponownie systematycznie opublikowane, w momencie kiedy będziemy działali w oparciu o finanse firmy pn. Polskie Media Niezależne Przedsiębiorstwo Medialne.”
Wkrótce Piotr Moskwa stwierdził, że jego specyficzna działalność, którą jest połączenie misji z ideą – nie może być zwykłą firmą. Zdobyte przez lata doświadczenie, w tym zniszczenie jego działalności gospodarczej, rabunek majątku, zrujnowanie oraz jego prześladowanie i rodziny – stały się wynikiem jego decyzji o budowie spółki z ograniczoną odpowiedzialnością.
Rzecz ta jest ogłaszana od 25 sierpnia 2018 roku praktycznie na wielu serwisach wchodzących w skład Polskie Media Niezależne pt. Rewolucyjne zmiany – Polskie Media Niezależne, Przedsiębiorstwo Medialne sp. z o.o. w budowie i w całym internecie.
W informacji podanej przez Redakcję Infoekspres są podane szczegóły działalności sp. z o. o. , także jej niezmienne cele oraz warunki finansowe, które muszą być spełnione do rejestracji firmy w sądzie oraz początkową fazę jej rozruchu.

Od dnia 25 sierpnia 2018 roku Piotr Moskwa zbiera fundusze, które są niezbędne do rejestracji firmy i na początkowe koszty podstawowe.
Według wyliczeń potrzeby finansowe zawarte są w 2 punktach:
1. 5 tysięcy złotych, tzw. kapitału sp. z o. o. – do jej sądowej rejestracji,
2. 4,5 tysiąca złotych na: koszty podstawowe trzech pierwszych miesięcy działalności.

Zgodnie z tym, Piotr Moskwa zadeklarował rejestrację i uruchomienie sp. z o. o. niezwłocznie po zebraniu blisko 10 tysięcy złotych.
Na chwilę obecną, dzień 9 października Piotr Moskwa zebrał: 1,365 złotych (jeden tysiąc trzysta sześćdziesiąt pięć złotych)
Jak długo Piotr Moskwa będzie zbierał pieniądze na ten cel ?
Teraz wszystko zależy od ludzi, którzy uznają, że Polskie Media Niezależne są Polsce i Polakom bardzo potrzebne.

Jeżeli uważasz, że potrzeba wspierać pracę Piotra Moskwy, który działa ponad 20 lat na rzecz Polskiej Racji Stanu, a przy tym ma pełne prawo zarabiać na niezależnym dziennikarstwie i mediach – możesz też pomóc w budowie sp. z o. o. Polskie Media Niezależne Przedsiębiorstwo Medialne.
Jak możesz nas wspierać ? Opisane metody wsparcia – zobacz – znajdziesz w zakładce „Wsparcie

 

Krzysztof Woźniak
Polskie Media Niezależne
Przedsiębiorstwo Medialne sp. z o. o. w budowie
Polska, 9 październik 2018 rok, godz. 07:14
W sprawie brutalnego zamordowania Piotra Ból – dziennikarze śledczy chcą przeprowadzić rekonstrukcję wydarzeń

W wyjaśnieniu zbrodni sprzed 22 lat może pomóc rekonstrukcja wydarzeń związanych z morderstwem Piotra Ból

Dziennikarze planują odtworzyć dzień w którym Piotr Ból wyjechał z rodzinnej miejscowości Nieszkowice Małe na dyskotekę do miejscowości Kłaj oddalonej o 7 kilometrów. Następnie jego pobyt na dyskotece w Kłaj oraz inne wątki, w tym, że tego feralnego dnia był w pobliskim Targowisku, wątki których nikt nigdy nie zbadał z organów ścigania – utrzymując, że Piotr Ból zginął na drodze, będąc potrącony przez auto.

Uwaga !
Dziennikarze Śledczy pracujący nad tą sprawą cały czas poszukują informacji w tej sprawie.
Nie ma znaczenia, czy informacje otrzymają oficjalnie, czy anonimowo ?
Każda informacja dana śledczym zostanie sprawdzona.
Prosimy o podawanie informacji wszystkich, które mogą pomóc w ustaleniu sprawców tej makabrycznej zbrodni, którzy zmasakrowali Piotra Ból w następujący sposób:
1. Połamali mu wszystkie kości,
2. Uszkodzili mu wszystkie narządy,
3. Poderżnęli mu gardło,
4. Przebili czaszkę etc.

Sprawy obrażeń wymienione i szereg innych zostały opisane w sekcji zwłok.
Nikt przez 22 lata, nigdy nie ujawnił faktów, które wybitnie wskazują, że ciało Piotra Ból znalezione na drodze E4 przy krzyżówce na Kraków i Hutę – nosiło takie obrażenia, do których nigdy nie mogło dojść w wyniku potrącenia rowerzysty, jak utrzymują policjanci, biegli oraz prokuratorzy.

Więcej informacji w tej sprawie już wkrótce…
Teraz zobacz w tej sprawie pierwszy materiał pt. Kto zmordował Piotra Ból, czyli funkcjonariusze policji ukrywają sprawcę

Detektywi – dziennikarze śledczy
Dziennikarskie Biuro Śledcze, Polska
Kontakt tel. +48 793 669 290, pn. – pt. od godz. 08:00-20:00
Kontakt e-mail: dbs.polska@prokonto.pl, 24/h

Zlecenia śledztw i wstępne informacje.
Zgłoszenia: interwencji, przestępstw, poszukiwań itp.
Strona informacyjna DBŚ www.dbs.infoekspres.pl
Polska, 8 październik 2018 rok, godz. 09:04
To nie możliwe ! Broń pogodowa – HAARP (wideo)

HAARP – gigantyczny nadajnik radiowy na Alasce służący do Programu: Badania Aktywności Zorzy Polarnej, Modyfikacji Pogody, kontaktu z łodziami podwodnymi, samolotami i satelitami. HAARP jest programem wojskowym armii Stanów Zjednoczonych. HAARP jest w stanie: wykonywać podziemną tomografię, czyli prześwietlać Ziemię w celu poszukiwania minerałów. HAARP może nasłuchiwać systemy łączności, niszczyć satelity na orbicie i międzykontynentalne pociski balistyczne, tworzące zagrożenie dla USA i sojuszników. HAARP służy badaniom potencjału jonosfery w celu poprawnej komunikacji lotniczej, kosmicznej i podwodnej, dotyczącej: nawigacji i nadzoru elektronicznego. HAARP wytwarza potężną energię wysyłaną w niebo, podgrzewa atmosferę, może też przesyłać zgromadzoną energię na odległość. HAARP może tworzyć na niebie dowolne wzory – „rysunki”, które są fotografowane i filmowana na całym świecie. HAARP wg wielu ludzi jest kontynuacją programu „Gwiezdnych Wojen”, który został zamknięty i oficjalnie przestał być finansowany przez rząd amerykański. HAARP powstał na bazie wynalazków Nikola Tesli. Jest technologicznym udoskonaleniem – tworzonym na potrzebę wojska. Więcej o HAARP – dowie się każdy oglądając ten film.

Więcej filmów już wkrótce znajdziesz kanale RiTVI 24 Dailymotion

Redakcja
Kampania Edukacyjna
Polskie Media Niezależne 1998-2018
Przedsiębiorstwo Medialne w budowie sp. z o. o.
Polska, 5 październik 2018 rok, godz. 08:21
Archiwum – Krzysztof Misiak demaskuje Halloween 2015 – święto Satanistów z Kościoła Szatana !

„Dziennikarskie Biuro Śledcze w Polsce przedstawia film z XVIII sesji Rady Miasta Tomaszowa Mazowieckiego, podczas której radny Krzysztof Misiak demaskuje Halloween 2015 – święto Satanistów z Kościoła Szatana, założonego w USA przez Antona Szandora LaVeya w roku 1966. Halloween jest jednym z trzech świąt ustanowionych przez założyciela zwanego czarnym papieżem. Czytaj teraz informacje o: Anton Szandor LaVey https://pl.wikipedia.org/wiki/Anton_Szandor_LaVey Anton Szandor LaVey – założyciel Kościoła Szatana, brał udział w tworzeniu jednej światowej religii Szatana pod nazwą New Age, która według globalnych bandytów ma zastąpić wszystkie religie, w Nowym Porządku Świata, z ang. New World Order. Fakty te ujawnia w roku 2007 Alex Jones w filmie pt. EndGame – Blueprint…”

Redakcja
Kampania Edukacyjna
Polskie Media Niezależne
Przedsiębiorstwo Medialne w budowie sp. z o. o.
Polska, 3 październik 2018 rok, godz. 21:03
Archiwum DBŚ: Sprawa Marty Popiel z Warszawy powraca jak bumerang, czyli rzecz dalsza o tym jak ją wrobiono, uwięziono i skazano, a dla „dobra sprawy” zabroniono kontaktu z dziennikarzami !

Szczecin, Polska. Sprawą Marty Popiel osobiście zajmował się Piotr Moskwa, który zajmuje się przede wszystkim ukartowanymi sprawami uwięzienia ludzi w Polsce i za jej granicami.
Sprawa Marty Popiel podobna jest do sprawy Andrzeja Mackiewicza ze Skarżyska Kamiennej i Jana Bieleckiego z Wałcza i wielu innych osób.

Piotr Moskwa i jego akcja w sprawie Marty Popiel

Piotr Moskwa przyjął sprawę Marty Popiel od jej matki Zofii w okresie września 2011 roku, zaraz po otrzymaniu rozpaczliwego listu.
Zaczął działać w jej sprawie zgodnie z prawem i regułami, które przede wszystkim określa Pełnomocnictwo imienne dane każdemu dziennikarzowi w określonym przypadku.
Piotr Moskwa już na samym początku stwierdził, że obrona nie działa na korzyść Marty Popiel, a w stu procentach na rzecz oskarżenia.
Obrońcy Marty Popiel brali pieniądze od rodziny Popielów i ich oszukiwali.
Piotr Moskwa mając Pełnomocnictwo wystąpił do wielu oszustów „mecenasów” o zwrot pieniędzy wpłaconych przez rodzinę Popielów – mając je odzyskać i przekazać na niezależną działalność dziennikarską i Polskie Media Niezależne, w tym na RiTVI, czyli Radio i Telewizję Internetową.
Oprócz działań fizycznych w obrębie oskarżonej Marty Popiel, która wówczas znajdowała się w Areszcie – Piotr Moskwa działał medialnie ukazując prawdziwe przyczyny jej uwięzienia.
Łącznie doszło do emisji kilku artykułów o historii Marty Popiel, które na nowo zostaną opublikowane, a obecnie znajdują się w Archiwum Infoekspres.pl, podobnie jak wiele tematów innych ludzi – tymczasowo wstrzymanych.
Według oskarżenia Marta Popiel miała dokonywać uporczywego nękania – stalkingu – lekarza Adama Sidorowicza, którego w świetle zgromadzonych dowodów nie było !
Nigdy nie znaleziono nadawcy SMSów do lekarza – pomimo tego Marta Popiel „jako ich nadawca” i groźny przestępca – siedziała przez 1 rok w celi z osobami oskarżonymi o morderstwo !
Sprawa Marty Popiel była niejawna, lecz pomimo tego sędzia ją prowadzący zezwalał na udział telewizji TVN i dziennikarzy z gazet, które według Piotra Moskwy działały pod określone zamówienie Rafała Rogalskiego „Pogromcy Stalkingu w Polsce” będąc opłacone.
Piotr Moskwa ujawniał i podważał oskarżenie Marty Popiel. Był m. in. w sądzie na Woli w Warszawie, kiedy odbywała się jej sprawa i „starł się” z Rafałem Rogalskim adwokatem „pokrzywdzonego” – zwolennikiem „mgły smoleńskiej” etc.
Piotr Moskwa widział Martę Popiel, kiedy prowadzono ją po korytarzu sądu – niczym galernika skazanego na dożywocie.

W pewnym momencie działania Piotra Moskwy były tak silne, że dawały powody do szybkiego uwolnienia Marty Popiel z Aresztu, a potem jej oczyszczenia z zarzutów i uzyskania odszkodowania od Skarbu Państwa.

Kiedy Piotr Moskwa był już przekonany, że kwestią dni jest jej uwolnienie – nagle matka Marty Popiel – cofnęła Pełnomocnictwo.
Jak wskazuje obecnie Zofia Popiel – nie miała wyboru, bowiem zażądano od niej jednoznacznie rezygnacji z pomocy dziennikarzy śledczych.
Wybór wg Zofii Popiel był taki: „Albo my albo oni.”
My pomożemy – czyli „adwokaci.” Dziennikarze Śledczy – nic nie mogą, tylko szkodzą. Tak wmawiali Popielom ludzie, którzy zastraszyli ich kompletnie.

W momencie dosłownego zastraszenia Zofia Popiel i jej mąż Tadeusz – zgodzili się z „adwokatami” oskarżonej, na ich żądanie.

Od tego momentu, jak się okazuje oskarżenie triumfowało, „adwokaci” wyciągali tylko pieniądze i nic nie robili, aby obalić fikcyjne oskarżenie.
Jak pisał w ostatnim czasie mając jeszcze pełnomocnictwo i zgodę na publikowanie – Piotr Moskwa – Marta Popiel wyszła z Aresztu na wolność.
Dziś dopiero możemy powiedzieć, że… została skazana na dwa lata w mając kilku „adwokatów od dojenia pieniędzy” od rodziny Marty Popiel, którą zrujnowali dokumentnie.

Za ujawnienie prawdy Piotrowi Moskwa i że ten ją opisywał – Rafał Rogalski groził jemu i rodzinie Popielów w Sądzie na Woli.
Piotrowi Moskwa groziła też Barbara Laskowska, która kiedyś była sędzią.
W sprawie obrony Marty Popiel brali udział między innymi: Roman Giertych, Tomasz Janeczko, Sylwia Kaczmarska, Przemysław Florek, Barbara Laskowska.

Jak się dalej okazuje „adwokaci” wnieśli Apelację, którą też przegrali.
Przegrali również Kasację Wyroku, bowiem wg Sądu Najwyższego brak było w niej uzasadnienia.
Ten skandal wskazuje na celowe działanie tak „znakomitych adwokatów” polskich !
Marta Popiel skarżąc się na postanowienia sądów w jej sprawie cały czas twierdzi, że została wrobiona i poświęcona dla sławy Rafała Rogalskiego „Pogromcy Stalkingu w Polsce”, który patrząc na kwestię smoleńską i jego w niej dokonania ma „niewąsko pod sufitem”, dlatego Jarosław Kaczyński i inni ludzi nie chcą mieć nic z nim wspólnego.

W ważnym interesie publicznym.

 

Marek Zakrzewski – sprawozdawca
Dziennikarskie Biuro Śledcze, Poznań
Pion Śledczy – Grupa Specjalna X2
Infoekspres Polska – Media PMN
6 październik 2013 rok, godz. 23:16
Kontakt z niezależnymi dziennikarzami, w tym z detektywami DBŚ

Kontakt z nami można nawiązać w następujący sposób:
1. Telefoniczny, pod numerami: +48 792 878 969, +48 792 646 848 (sieć Play)
2. Elektroniczny, pod adresem e-mail: piotr-moskwa.news@prokonto.pl

 

Detektywi – dziennikarze śledczy

Dziennikarskie Biuro Śledcze, Polska
Kontakt tel. +48 793 669 290, pn. – pt. od godz. 08:00-20:00
Kontakt e-mail: dbs.polska@prokonto.pl, 24/h

Zlecenia śledztw i wstępne informacje.
Zgłoszenia: interwencji, przestępstw, poszukiwań itp.
Strona informacyjna DBŚ www.dbs.infoekspres.pl
Rok 2018: Jeżeli Polską nie rządzą Polacy, to kto kontroluje Wybory ? – Głosować, czy bojkotować ? (wideo)

Wszyscy świadomi już Polacy dokładnie wiedzą, że Polską nie rządzą Polacy. Dlaczego w takim razie Polacy pozwalają rządzić nadal ludziom, którzy swoje rządy zapoczątkowali w roku 1944 na mocy powstania PKWN, powołanego przez Józefa Stalina, biorąc udział – w cały czas – kontrolowanych Wyborach ? W normalnym kraju rządzonym przez rdzennych mieszkańców, decydują oni o ludziach których do rządzenia powołują. Mogą ich powołać i odwołać. Nikt nie rodzi się z „władzą”, czyli namaszczony do rządzenia. W Polsce, jak widzimy od czasów Komuny rządzą „ludzie namaszczeni” – urodzeni, aby rządzić Polską i Polakami…

Grzegorz Mazurek
Polskie Media Niezależne 1998-2018
Przedsiębiorstwo Medialne w budowie sp. z o. o.
Polska, 2 październik 2018 rok, godz. 09:17
O bojkocie Wyborów 2018 – Na przykładzie Dariusza Mateckiego ze Szczecina

Kampania wyborcza trwa i w najlepsze ogłupianie Polaków. Prawdziwym Polakom, którzy uznają, że w Polsce trwa Okupacja – zalecam bojkot wyborów, czyli pozostanie w domu. Polacy biorąc udział w obecnych Wyborach – niczego nie zmienią, jedynie nazwiska i posady, tak jak zawsze od czasów Józefa Stalina.
Zmiany w Polsce będą wtedy, kiedy się Polacy otrząsną z oparów absurdu – fikcyjnej wolności i demokracji. Następnie się zjednoczą i odzyskają władzę, jako rdzenni mieszkańcy Polski.” – Piotr Moskwa

Zobacz film i udostępnij innym Polakom

Krzysztof Woźniak
Polskie Media Niezależne 1998-2018
Przedsiębiorstwo Medialne w budowie sp. z o. o.
Polska, 2 październik 2018 rok, godz. 07:21
Detektywi, czyli dziennikarskie śledztwa, interwencje, publicystyka w ramach Polskie Media Niezależne

Piotr Moskwa, dziennikarz i wydawca. Śledztwa, interwencje, publicystyka etc. w: Polskie Media Niezależne 1998-2018. Mieszkam w Szczecinie. Redakcja tel: 730 345 630, e-mail: media.pmn-polska@prokonto.pl

Moi detektywi, to śledczy z Dziennikarskie Biuro Śledcze @DziennikarzeDBS
Kontakt tel. 793 669 290, e-mail: dbs.polska@prokonto.pl

 

Biuro Media & Press
Polskie Media Niezależne
Przedsiębiorstwo Medialne w budowie sp. z o. o.
Polska, 28 wrzesień 2018 rok, godz. 16:45
Kogo promuje bloger Dariusz Matecki z „Prawicowy Internet”, kandydat na radnego w Szczecinie ?

Kim jest Dariusz Matecki i dla kogo pracuje ?
Gdzie są prawdziwi Polacy w otoczeniu Mateckiego ?

Dariusz Matecki prowadzi stronę i kanał filmowy w internecie pn. Prawicowy Internet, gdzie promuje:
1. Janusza Korwina-Mikke, uczestnika „Żydów Marcowych” ’68,
2. Stanisława Michalkiewicza, który mówi: „Cała ta Wielka Lechia to ubeckie rzygowiny”,
3. Grzegorza Brauna, który jest z pochodzenia Żydem i opowiada Polakom żydowskie bajki,
4. Marcina Rolę z wRealu24, który robi za telewizyjną tubę polityczną PIS, który zjawił się
znikąd, a kamery za ogromne pieniądze – kupił z datków, studio urządził z datków, wszystko utrzymuje z datków itd. Prawdziwy geniusz, w dziedzinie dezinformacji i ogłupiania Polaków !,
5. Wojciecha Cejrowskiego, który mówi: „Rusek to jest wróg i trzeba do niego strzelać !”,
„Natychmiast oddałbym Szczecin Niemcom, bo Szczecin nie jest polskim miastem.”

Redakcja
Kampania Edukacyjna
Polski-Szczecin.pl 1998-2018
Przedsiębiorstwo Medialne w budowie sp. z o. o.
Polskie Media Niezależne
Polska, 27 wrzesień 2018 rok, godz. 23:21
Bloger Dariusz Matecki z PIS, asystent Patryka Jakiego – biegnie do fotela radnego w Szczecinie !

Polski Szczecin: Matecki, bloger-dziennikarz zarazem polityk, to sprzeczność interesów, atrapa IV władzy

Nie tak dawno jeszcze Dariusz Matecki ze Szczecina mówił wszystkim, że jest blogerem internetowym. Przedstawia się ogólnie jako „vloger, katolik i prawnik”, czyniąc niemałe zamieszanie w sieci. W internecie Matecki prowadzi stronę o nazwie „Prawicowy Internet”, w tzw. krytycznej alternatywie – do działań Systemu, czyli urzędników trzymających władzę w Polsce.
Nadszedł czas przedwyborczy i nagle słyszymy, że Dariusz Matecki stał się społecznym asystentem Patryka Jakiego w Warszawie, który kandyduje na urząd prezydenta stolicy.
Praktycznie w internecie, cała kampania wyborcza Jakiego, to rzecz Mateckiego.
Matecki praktycznie pojawia się wszędzie w kampanii wyborczej Patryka Jakiego, reklamując go dla warszawiaków, jako jedynego słusznego kandydata.
Obecnie okazuje się, że Matecki błyskawicznie awansował z blogera internetowego na polityka i… wypłynął w Szczecinie jako kandydat na radnego z ramienia PIS.

Kilka twarzy Mateckiego

Bacznym obserwatorom nie ujdzie uwadze fakt, że Dariusz Matecki ma związki z Ministerstwem Sprawiedliwości. Dziennikarze podejrzewają, że pobiera pensję z resortu, o czym informują w wielu publikacjach opinię publiczną.

W końcu nie wiadomo, kim jest naprawdę Dariusz Matecki ?
Kontrowersje wokół jego osoby narastają.
Bloger – dziennikarz, współpracownik resortu sprawiedliwości, obecnie polityk. Ciekawe kim jutro będzie Matecki ?
Tyle ile twarzy ma Matecki, tyle budzi kontrowersji i mieszanych uczuć.
Matecki, który reprezentuje IV władzę, która ma za zadanie patrzeć na ręce rządzącym, pilnować porządku, wolności i sprawiedliwości – teraz staje się częścią urzędniczo-politycznej władzy w Polsce.

Mając na uwadze zamieszczone zdjęcie dwóch panów: Mateckiego i Jakiego, zwrócić pragnę uwagę wszystkich Polaków – na koszulkę kandydata na radnego w Szczecinie.
Okazuje się, że Dariusz Matecki nie wie, że Szczecin leży nad Odrą i reklamuje kłamstwa, że „Szczecin leży nad Morzem”, do którego ze Szczecina jest grubo ponad 100 kilometrów, w kierunku na Świnoujście lub Kołobrzeg.

Kampania wyborcza trwa i w najlepsze ogłupianie Polaków.
Prawdziwym Polakom, którzy uznają, że w Polsce trwa Okupacja – zalecam bojkot wyborów, czyli pozostanie w domu.
Polacy biorąc udział w obecnych Wyborach – niczego nie zmienią, jedynie nazwiska i posady, tak jak zawsze od czasów Józefa Stalina.
Zmiany w Polsce będą wtedy, kiedy się Polacy otrząsną z oparów absurdu – fikcyjnej wolności i demokracji. Następnie się zjednoczą i odzyskają władzę, jako rdzenni mieszkańcy Polski.

 

Piotr Moskwa
Krytycznie: Na każdy temat
Polski-Szczecin.pl 1998-2018
Przedsiębiorstwo Medialne w budowie sp. z o. o.
Polskie Media Niezależne
Polska, 26 wrzesień 2018 rok, godz. 19:08
Dzieci w Polsce są państwa, woda, a także węgiel ! – Brak sprzeciwu oznacza, że wszystko można zabrać Polakom, co do nich należy

Zabierają nam prawa i własność wszelką !
Stopniowo wszystko pozwalamy sobie zabierać !
Jak pozwolimy na więcej bezprawia, to na końcu nas wydziedziczą z ziemi i staniemy się niewolnikami !

O zabieraniu dzieci rodzicom już słyszeliśmy i słyszymy.
O zabraniu wody rolnikom przez „Polskie Wody” w ramach Ustawy o wodzie już wiemy, jednak nie wiedzą wszyscy rolnicy.
O zabraniu wody rolnikom, którą mogli bez ograniczenia czerpać ze studni ojcowie i dziadowie rolników – nie wiedzą rolnicy.
O wywołanej celowo suszy w Polsce, która zabiera wodę, rolnicy nic nie wiedzą.
O zabieraniu węgla przez Niemcy – przy pomocy likwidacji kopalń, pod pozorem nierentowności – słyszymy.
O niemieckich kopalniach w Polsce – słyszymy.

Rodzina, woda, węgiel = dobro wspólne Narodu Polskiego

Dzieci stanowią część każdej rodziny, która to rodzina i kolejne rodziny stanowią część Narodu Polskiego. Tak samo woda i węgiel – należą do Narodu Polskiego.
To naród tworzy państwo i musi je kontrolować.
Skoro państwo staje przeciwko narodowi i rabuje dzieci, wodę, węgiel i inne dobra narodowe, to znaczy, że państwo nie jest kontrolowane przez Naród Polski. Państwo zostało przejęte przez obce siły, które prowadzą je w kierunku likwidacji.

Pomyśl teraz !
Kiedy zaczniesz myśleć ?
Kiedy Ci zabiorą wszystko – będzie za późno.
Wtedy, aby wszystko odzyskać będziesz walczyć zbrojnie !
Czy nie czas w końcu zacząć myśleć samodzielnie i logicznie, aby nie doprowadzić do tragedii Narodu Polskiego ?
Naród Polski, czyli Polacy są SUWERENEM. Naród Polski musi tworzyć państwo i decydować o wszystkim.
Czy nie dostrzegasz, że jedynym rozwiązaniem jest zjednoczenie Polaków i ich sprzeciw ?
Zjednoczenie i sprzeciw, to dopiero początek odzyskania państwa przez Naród Polski.

 

Piotr Moskwa
Krytycznie: Na każdy temat
www.przeglad-rolniczy.pl
Przedsiębiorstwo Medialne w budowie sp. z o.o.
Polskie Media Niezależne 1998-2018
Polska, 24 wrzesień 2018 rok, godz. 06:13
Masz problem i szukasz pomocy dziennikarzy ? – Skontaktuj się z Polskimi Mediami Niezależnymi

Potrzebujesz pomocy lub chcesz nagłośnić sprawę ?
Potrzebujesz przeprowadzić interwencję, a może dziennikarskie śledztwo ?

Niezależnie jak wielki masz problem lub ktoś z Twojej rodziny, albo znajoma osoba – niezależni dziennikarze z Polskich Mediów Niezależnych, podejmą Twoje zlecenie.

Jak zgłaszać wszelkie sprawy i komu ?

W zależności od rodzaju sprawy, jeżeli nie wymaga ona zainteresowania dziennikarzy śledczych, można ją zgłosić telefonicznie pod numerem ogólnym: +48 730 345 630, od pon. – pt. 8-16 oraz SMS całą dobę i dni wolne. Numer ten znajduje się w zakładce „Kontakt” na każdej stronie Polskich Mediów Niezależnych.
Jeżeli sprawa wymaga zainteresowania dziennikarzy śledczych, to potrzeba ją zgłosić pod numerem telefonu: +48 793 669 290, pn. – pt. od godz. 08:00-20:00. Numer ten należy do Dziennikarskiego Biura Śledczego.
Strona informacyjna: www.dbs.infoekspres.pl

Uwaga !
Warunki realizacji zlecenia, w tym koszty – ustalane są indywidualnie.
Wszelkie publikacje, w celu nagłośnienia realizowanych spraw – są bezpłatne, w przypadku zgody strony zainteresowanej.

 

Marta Dębska
Polskie Media Niezależne 1998-2018
Przedsiębiorstwo Medialne Sp. z o. o. w budowie
Polska, 20 wrzesień 2018 rok, godz. 21:53
12 godzin nie było dostępu do wszystkich serwisów Polskie Media Niezależne Przedsiębiorstwo Medialne Sp. z o. o. w budowie

Szanowni Państwo !

Od godz. 05:59 do godz. 18:00 dnia 20 września 2018 roku nie było dostępu do serwisu Infoekspres.pl oraz wszystkich innych serwisów z grupy Polskie Media Niezależne Przedsiębiorstwo Medialne Sp. z o.o. w budowie.
Stosowne komunikaty w tej sprawie opublikowano na wielu kanałach Twittera, w tym odpowiedników – połączonych z niedostępnymi serwisami.
Za zaistniałą sytuację – wszystkich przepraszamy.

 

Karol Wiśniewski
Infoekspres.pl
Polska, czwartek – 20.09.2018, godz. 18:40
Kwestia wygnania Żydów z Polski – Kary za rabunek i zniszczenia (wideo)

„Nadejdzie dzień, gdy wszystkie narody, wśród których zamieszkują Żydzi, będą musiały podnieść kwestię wygnania ich ! Kwestię rozstrzygającą między życiem i śmiercią, zdrowiem i chroniczną chorobą, spokojem i nieustanną gorączką społeczną.” Franciszek Liszt, światowej sławy pianista, kompozytor, dyrygent

Piotr Moskwa
Spotkanie TKNP „Karta 93”
Szczecin, 7.01.2004, czas 19:43

Informację do rozpowszechniania przekazano do:
Przedsiębiorstwo Medialne w budowie sp. z o.o.
Polskie Media Niezależne 1998-2018
Polska, 15 wrzesień 2018 rok, godz. 23:43
Piotr Moskwa: Misję ważną publicznie dla Polaków i Polski wykonujemy dzięki Waszej pomocy finansowej

Polacy, Siostry i Bracia !

Prawda jest taka, że bez pieniędzy nie da się niczego zrobić. Bez pieniędzy nie można tworzyć mediów i dziennikarstwa. Pieniądze są potrzebna zarówno na dziennikarstwo i tworzenie mediów. Pieniądze to w końcu niezależność.

Od 5 stycznia 1998 roku buduję w Polsce niezależność dziennikarską i niezależność medialną, która jest widzialna pn. Polskie Media Niezależne. Mając pieniądze z wielobranżowej działalności mogłem sobie na to pozwolić. Zakładając iż stopniowo zagospodaruję niszę medialną – na treści: bez cenzury, tajemnic i granic, jako pierwszy w Polsce postanowiłem zaistnieć za darmo, działając NON PROFIT. Pisząc bez ogródek prawdę o Polsce i Polakach, tym samym o stanie państwa, historii i wszelkich innych sprawach. Naraziłem się do stopnia takiego, że zostałem zrujnowany, prześladowany, a na domiar tego napadnięto na moją rodzinę, czego ofiarami stały moje dwie córki.

W konsekwencji wyciągnąłem wnioski iż muszę zakończyć misję NON PROFIT i postanowiłem stworzyć Przedsiębiorstwo Medialne – Polskie Media Niezależne Sp. z.o.o, w skład którego wejdzie liczna grupa wydawnictw i serwisów służących wyłącznie Polsce i Polakom, służących Polskiej Racji Stanu.

Wobec nowej strategii działania potrzebuję zgromadzić fundusze na legalizację wyżej wymienionej firmy. Muszę też gromadzić pieniądze na wszelkie moje działanie zarówno w ramach tworzenia: artykułów różnej treści, filmów, a także wszelką moją misję terenową, taką jak np. interwencje oraz na rzecz edukacji i informacji – podczas różnej formy spotkań z Polakami w całej Polsce, chociażby Wydarzeń Publicznych i w obiektach, typu: aule, hale, sale-kluby etc.

Na dzień bieżący planuję patriotyczne Spotkania Narodowe z rolnikami na terenie całego kraju. Pierwsze spotkania z chłopami obecnie uzgadniam na ziemi zachodniopomorskiej. Tu jest informacja.

W planie mam patriotyczne Spotkania Narodowe z: górnikami, kolejarzami, stoczniowcami i ludźmi wszelkich innych zawodów – zatroskanymi losami naszej Ojczyzny Polski. Tematów do realizacji w naszym polskim interesie mamy bez liku. Wiele z nich potrzeba wykonać bezzwłocznie.

Wszystkich Was, którzy uznają moją pracę za wartościową, tym samym oczekują na bardzo dużo materiałów – proszę o wspieranie mojej misji.
Jak to robić ? Przeczytajcie opis w zakładce Wsparcie
Na każdej stronie należącej do Polskich Mediów Niezależnych i partnerów, zakładkę Wsparcie znajdziecie lub opis pod opublikowanym materiałem.
Dziękuję wszystkim za wszelkie wsparcie.

 

Piotr Moskwa
Polskie Media Niezależne 1998-2018
Przedsiębiorstwo Medialne sp. z o.o. w budowie
Szczecin, 15 wrzesień 2018 rok, godz. 09:45
Polska dla Polaków, czyli: Opowieść pewnego emigranta – Jacek Kaczmarski (wideo)

„I tak sam sobie zgotowałem zgubę: Meloman – nie skrzypek, nie bankier – a ubek, Oficer polityczny – nie russkij gieroj. Ani Syjonista, ani też i goj ! Jak ja powiem Jehowie – Za mną, Jahwe stań. Z tą Polską związanym pępowiną hańb !”

 

Redakcja
Kampania Edukacyjna
www.kurier-codzienny.pl
Polskie Media Niezależne 1998-2018
Polska, 8 wrzesień 2018 rok, godz. 11:34
Żydzi przerabiają Polskę na Judeopolonię ! – Już głoszą, że Polski nie ma. Jest POLIN !

„Żydzi już POLIN ogłaszają, Judeopolonię budują

Polska, kraj od wieków bogaty, przez Żydów jest rządzony, celowo Naród Polski do biedy jest prowadzony.
Polaków za chlebem Żyd podstępnie na Obczyznę wypędza, bo z celowego rabunku i zniszczenia – w Polsce panuje nędza.
Takim oto podstępem Żyd Polskę na JUDEOPOLONIĘ przerabia, Polska, to już POLIN – Żyd opowiada.
Jak zatem Polacy mają żyć w Polsce, przez Żydów rządzonym kraju, kiedy Żydzi od czasów Józefa Stalina, cały czas Polaków udają ?
Potrzeba zmiany konieczne natychmiast przeprowadzić, Żyda każdego ujawnić i władzy pozbawić… (!)” – Piotr Moskwa

Fragment wiersza dotyczący projektu: Judeopolonia
Obecnie Judeopolonia tworzona jest w Polsce.
Więcej informacji o budowie państwa żydowskiego wg projektu Żydów i Niemców z roku 1914, znajduje się w filmie pt. Judeopolonia – żydowskie państwo w państwie polskim. Andrzej Leszek Szcześniak

 

Redakcja
Kampania Edukacyjna
Krytycznie: Na każdy temat
www.Infoekspres.pl
Polskie Media Niezależne 1998-2018
Polska, 4 wrzesień 2018 rok, godz. 06:19
Żydzi chcą rozbroić Polaków, aby mogli bezkarnie rabować państwo i Naród Polski – Broń czarnoprochowa i każda inna ma być zabroniona !

Dlaczego Polacy nie mogą mieć broni ?
Sprawa jest prosta: Żydzi się boją, że uzbrojeni Polacy nie pozwolą na dalszy rabunek Polski i Polaków.

Odwołując się do mądrości Narodu Polskiego, potrzeba natychmiast wyciągać rzeczowe wnioski z nauki historii, która jest najlepszą matką życia na Ziemi. W odniesieniu do szeregu informacji pojawiających się w różnych mediach w roku 2018-tym nt planowanego rozbrojenia Polaków ze wszelkiej broni palnej w Polsce – potrzeba się zgodzić z głosami coraz liczniejszymi, że za tym działaniem stoją Żydzi, którzy dokonali rabunku i zniszczenia Polski i Polaków, którzy chcą realizować swój chory plan wydziedziczenia Polaków ze wszystkiego, aby utworzyć zaplanowaną Judeopolonię-POLIN, co w jasny sposób Polakom mówi prezydent Andrzej Duda. Kolejna sprawa to żydowskie nieuprawnione roszczenia, które jasno pokazuje zatwierdzona w USA: Ustawa 447 – dotycząca „pożydowskiego” mienia bezspadkowego.

Jak działać bezkarnie, tym samym rabować ?

Nie jest żadną tajemnicą, że władza w Polsce – nie jest władzą Prawdziwych Polaków. Widzimy to na przykładach:
1. Ustawy o IPN, która została napisana pod dyktando Izraela,
2. Sprawy ekshumacji w Jedwabnym pod dyktando Izraela,
3. Sprawy zawłaszczania Obozu Koncentracyjnego w Oświęcimiu pod dyktando Izraela,
4. Sprawy sprzedaży Lasów Państwowych pod dyktando Izraela.

Rzecz jasna przykładów można podać więcej, jednak w zupełności wystarczy tyle. Do jeszcze niedawna Polacy patrzyli na to wszystko spokojnie. Liczyli na to, że do dalszych przejawów bezprawia, nie dojdzie, a te które spotkało Polaków ze strony Żydów – zostanie w końcu prawnie rozliczone.
Niestety, miarka się przebrała i Polacy przestali wierzyć Żydom. Przestali wierzyć, że pośród nich znajdują się uczciwi Żydzi.
Dziś całą Polskę i świat obiegają informacje na temat historii Żydów na przestrzeni wieków.
Historia ich działania przeciwko ludzkości, cały czas się powtarza. Żydzi się nie zmieniają, są niereformowalni.
Mając na uwadze plany Żydów wobec Polski i Polaków, dziś Prawdziwi Polacy – posiadający broń, mający zdolność do obrony własnej i swojego majątku, tym samym Ojczyzny swojej Polski – stoją Żydom na przeszkodzie.

Nie jest żadną tajemnicą, że władza, która daje obywatelom prawo do broni – jest władzą prawdziwą i reprezentuje Polską Rację Stanu.
Jeżeli władza nie daje prawa do broni, broń zabiera, to oznacza, że zabiera Polakom prawo do obrony.
Pamiętać należy o tym, że Naród Polski jest SUWERENEM w Polsce.
To Naród Polski wybiera władzę, a jeśli ta władza nie reprezentuje Polski i Polaków, nadto służy obcym interesom, w tym Żydom, to potrzeba ją natychmiast zmienić.

Plany Żydów mogą zostać wcielone w życie pod warunkiem, że Polacy nadal się będą zgadzali na rządy Żydów nad Polską i Polakami. Wówczas zostaną rozbrojeni przez Żydów ze wszelkiej broni palnej, którą na dzień bieżący posiadają i mogą legalnie kupować.
Jeżeli ktoś dziś powie, że mamy przecież policję i wojsko, nadto naprawiane prawo, a z racji tej nie ma się czego obawiać, to znaczy, że wierzy Żydom i za nic ma prawdziwą historię.

Historia prawdę mówi

Polska miała nie istnieć. Rozbiory i zabory. Nie było Polski na mapach świata przez 123 lata. Żydzi mieli udział w jej rabunku. Współpracując z zaborcami przejmowali ziemię i całe majątki Polaków, których zsyłano na Syberię. Żydzi liczyli na to, że Polska będzie ich „Ziemią obiecaną” i z racji tej w roku 1914 wspólnie z Niemcami zaplanowali powstanie Judeopolonii na ziemi należącej do Narodu Polskiego. Judeopolonia to w istocie żydowskie państwo. Więcej informacji o budowie państwa żydowskiego wg projektu Żydów i Niemców z roku 1914, znajduje się w filmie pt. Judeopolonia – żydowskie państwo w państwie polskim. Andrzej Leszek Szcześniak https://www.youtube.com/watch?v=qZrN91E7vDE
W roku 1918 Polska odzyskuje Niepodległość, z czego Żydzi nie są zadowoleni, bowiem ich projekt budowy Judeopolonii stanął pod znakiem zapytania.
Z racji tej w maju roku 1926 doprowadzają do zamachu, aby przejąć kontrolę nad Niepodległą Polską. Sprawcą zamachu był zdrajca Józef Piłsudski, który był Litwakiem, czyli Żydem z Litwy. Prawdziwe nazwisko Piłsudskiego to Selman. Piłsudski był agentem: Austro-Węgier, następnie Prus, Niemiec oraz Japonii. Przyjaciel Hitlera i agent masoński. Nie dziwi zatem fakt, że teraz Żydzi wmawiają Polakom i całemu światu, że Piłsudski był zbawicielem Polski, któremu przypisano zasługi Ignacego Paderewskiego i Romana Dmowskiego. Ostatnim wymienionym należy postawić pomniki w całej Polsce, a nie masonowi i zdrajcy, z pochodzenia Żydowi.
Kim był Józef Piłsudski ? W sposób rzetelny opowiada ksiądz Piotr Natanek, w filmie pt. Ksiądz Piotr Natanek: Roman Dmowski – katolik, narodowiec. Józef Piłsudski – socjalista, marksista https://www.youtube.com/watch?v=75mjSPxw1xs&t=40s

Z historii wynika jasno, że Żydzi zawładnęli Polską już przed II wojną światową. Wówczas wysługiwali się Hitlerowi i Stalinowi, działając przeciwko Polsce i Polakom.
Mordowali Polaków służąc w NKWD (odpowiadają za Katyń i inne miejsca LUDOBÓJSTWA), Gestapo, będąc w Judenratach i Policji Żydowskiej i KAPO obozowym oraz wszelkich innych formacjach wrogich Polsce i Polakom. Po wojnie tworzyli UB, KBW, WSI, WSW, SB i robili to samo z Polską i Polakami, dlatego dziś Polska Ojczyzna Polaków – nie jest wolna i sprawiedliwa.

Wobec wymienionych faktów – Polacy nie mogą się godzić na rozbrojenie. Wobec prawdziwej historii, która mówi jednoznacznie, że rozbrajali nas zawsze wrogowie. Dziś wyciągając wnioski z historii, widzimy, że nadal wrogami Polski i Polaków są Żydzi, którzy Polskę i Polaków do zguby prowadzą – żądając rozbrojenia całkowitego Polaków.

Prawo do obrony, to prawo do posiadania broni

Każdy Polak musi mieć prawo do obrony własnej i rodziny oraz swojego mienia, musi mieć prawo do broni.
Każdy Polak musi mieć prawo do posiadania broni, bo tylko wtedy skutecznie ochroni siebie i swoich najbliższych oraz swój majątek.

Polacy nie mogą ufać nikomu, muszą być świadomi zagrożeń, które się wiążą z całkowitym rozbrojeniem.
Polacy muszą umieć obchodzić się z bronią, muszą umieć strzelać, muszą mieć prawo posiadania broni, dla obrony koniecznej oraz Polski i Polaków.
Jeżeli dziś Żydzi planują rozbroić Polaków, to potrzeba powiedzieć im stanowcze: nie !

Wnioski nasuwają się same.
Polacy masowo kupujcie broń czarnoprochową i każdą legalną !
Polacy, róbmy to co robili nasi ojcowie i dziadowie, z tą jednak różnicą, że nie dajmy się nikomu rozbrajać, aby nie stać się ofiarą Żydów, jak nasi przodkowie, którzy uwierzyli Żydom z UB w amnestię, po czym oddali broń, a następnie zostali bestialsko zamordowani w katowniach, przez ludzi Żyda Jakuba Bermana z NKWD.

Do wiadomości wszystkich Polaków:
Prosimy o masowe udostępnianie tej informacji !

 

 

Ruch Patriotyczno-Radykalny
Polski Ruch Oporu – Sierpień 2014
TKNP „Karta 93”
Informację do rozpowszechniania przekazano do:
Przedsiębiorstwo Medialne w budowie sp. z o.o.
Polskie Media Niezależne 1998-2018
Polska, 4 wrzesień 2018 rok, godz. 15:07
Polscy Patrioci, czy słudzy Szatana ? – System kreuje swoich ludzi, aby Prawdziwi Polacy byli sługami Żydów !

Eter TV demaskuje: Jacka Międlara, Jerzego Ziębę, Janusza Zagórskiego, Piotra Rybaka, Adolfa Kudlińskiego i ich związki z Iluminatami. Znak Bestii 666, który pokazują mówi, że nie służą oni Polakom, ani Polsce.

Polacy, otwórzcie szeroko oczy !
Polacy, myślcie logicznie i samodzielnie !

Piotr Moskwa: „Można oszukać wielu ludzi, ale oszukać wszystkich się nie da. W przełomowym momencie przyjdzie rozwiązanie kwestii żydowskiej w Polsce. Wówczas tą lekcję danom Żydom przez Prawdziwych Polaków – zapamiętają oni na wieki.

Kanał YT Infoekspres 24 przedstawia:

 

Redakcja Infoekspres
Kampania Edukacyjna
www.infoekspres.pl
Polskie Media Niezależne 1998-2018
Polska, 1 wrzesień 2018 rok, godz. 08:37
Program OBGK: Badania profilaktyczne kości dzieci i dorosłych Sonarami USG w całej Polsce – uzależnione są od zamówień i powstania sp. z o.o.

Dotyczy: Programu Ogólnopolskich Badań Gęstości Kości nowoczesną technologią USG

Szanowni Państwo !

W odpowiedzi na szereg pytań z całej Polski, które dotyczą badania kości dzieci i dorosłych, w ramach Programu OBGK firmy Infoekspres Polska Programy Profilaktyczne & Projekty Badawcze – informujemy, że zgodnie z decyzją Piotra Moskwy autora projektu pn. Program Ogólnopolskich Badań Gęstości Kości, badania zostaną ponownie uruchomione w momencie powstania sp. z o.o. – w odpowiedzi na zainteresowanie i zamówienia.

Dotychczasowa forma działalności gospodarczej prowadzona przez przedsiębiorcę, nie była dostatecznie chroniona prawem, przez to w dniu 7 lutego 2012 roku została napadnięta oszczerczym artykułem na łamach „Kuriera Szczecińskiego” w zakresie „niewiarygodnej technologii USG do badania kości” – technologii USG, która jak powszechnie wiadomo, jest nieinwazyjna, czyli nieszkodliwa. Technologia USG to badania ultradźwiękiem. Technologia USG jest wiarygodna, najlepsza i bezpieczna. Stosowana jest obecnie masowo w badaniu wszystkich narządów człowieka. Przykładowo przy pomocy USG badają się wszystkie kobiety w ciąży na całym świecie.

Pisanie i wypowiadanie się przez dziennikarzy i lekarzy o niewiarygodnej technologii USG – posiadanej przez firmę Piotra Moskwy, zostało zaplanowane. Zarówno dziennikarz i lekarz oraz inne osoby, które działały na zamówienie powinny stracić posady i uprawnienia wykonywania zawodu, nadto powinni być pociągnięci do odpowiedzialności karnej oraz cywilnej. Osoby winne powinny zapłacić duże odszkodowania Piotrowi Moskwa i wszystkim pokrzywdzonym z tytułu bezprawnego zablokowania profilaktycznych badań dzieci, tym samym narażeniem ich na chorobę kości – Osteoporozę i trwałe kalectwo.
Następnego dnia po wydaniu oszczerczego artykułu w „Kurierze Szczecińskim”, tj. 8 lutego 2012 roku, wszystkie placówki oświatowe, takie jak: żłobki, przedszkola, szkoły – zablokowały badania profilaktyczne dzieci w Szczecinie oraz na terenie wielu miast województwa zachodniopomorskiego.
To oznacza przestępstwa przeciwko zdrowiu i życiu dzieci oraz osób dorosłych. To oznacza przestępstwa dokonane przez urzędników, w tym przestępstwa przeciwko ustawowej profilaktyce, które są prowadzone w placówkach oświatowych.
W ramach profilaktyki dla dzieci bada się: wzrok, słuch.
Badania profilaktyczne stanu kośćca są zwalczane z premedytacją.

W następnym czasie zablokowano konto bankowe firmy Piotra Moskwy i obrabowano z pieniędzy za wykonane badania w innych rejonach Polski, przy pomocy zaocznego fikcyjnego tytułu prawnego – ze szczecińskiego sądu.
Wobec zaplanowanego niszczenia tej działalności – Piotr Moskwa musiał zaprzestać wykonywania badań profilaktycznych kości, skierowanych do wszystkich dzieci i dorosłych mieszkańców Polski.
W okresie kolejnych lat Piotr Moskwa próbował na nowo uruchomić badania profilaktyczne, jednak bez oczekiwanego rezultatu.

Z racji opisanej historii badań kości Sonarami USG w Polsce, Piotr Moskwa postanowił prowadzić je jako sp. z o.o.
Czy dojdzie do uruchomienia profilaktycznych badań kości, a tym samym rejestracji nowego przedsiębiorstwa ?

Warunki wiążące powstanie sp. z o.o. w zakresie profilaktycznych badań kości Sonarami USG, to są przede wszystkim: ludzie zainteresowani badaniami kości własnych i swoich dzieci.
Jeżeli będzie zainteresowanie badaniami, to będą też zamówienia. Jeżeli pojawią się zamówienia, to wówczas będzie sens rejestracji nowego przedsiębiorstwa.

 

Marzena Warszyc
Program OBGK
Infoekspres Profilaktyka
www.program-obgk.infoekspres.pl
Polska, 31 sierpień 2018 rok, godz. 07:27
Spotkania Narodowe: Wrzesień 2018 – Obudowa polskiego rolnictwa, to konieczność rozmów o: podrzucaniu wirusa ASF, celowym wywołaniu suszy, polskiej wodzie, GMO, reaktywacji PGRów itd.

Informacyjno-edukacyjne Spotkania Narodowe 2018

W trakcie Spotkań Narodowych omawiane będą sprawy, o których się nie mówi w nurtowych mediach – rzekomo polskich i mediach nurtowych polskojęzycznych, w tym między innymi takie jak:

1. Wywołanie suszy w Polsce – przy pomocy tajnych programów wojskowych, dla zniszczenia polskiego rolnictwa, a co za tym idzie sprowadzenia z zagranicy produktów rolnych,
2. Wywoływanie powodzi w Polsce – przy pomocy tajnych programów wojskowych, w tym z roku 1997, a co za tym idzie sprowadzenia z zagranicy produktów rolnych,
3. Podrzucanie wirusa ASF, w celu masowego wybijania zdrowych świń w całej Polsce,
4. Sprawa prawa do wody Polaków, a nowe PRAWO WODNE – „Wody Polskie”, zabierające Polakom wodę,
5. Roundup firmy Monsanto z zabójczym składnikiem Glifosat i inne z tą samą zawartością,
6. Reaktywacja PGRów, czyli przekazanie rolnikom majątków Państwowych Gospodarstw Rolnych,
7. Sprawa GMO i ochrony prastarych polskich nasion,
8. Sprawa obrony koniecznej,
9. Sprawa zjednoczenia wszystkich rolników, hodowców, ogrodników, pszczelarzy, przedsiębiorców – ogólnie ludzi mających ziemię,
10. Inne zagadnienia.

Wszystkich zainteresowanych rolników, hodowców, ogrodników, pszczelarzy, przedsiębiorców – zapraszamy do kontaktu ws. organizacji spotkań.
Kontakt e-mail: spotkania-narodowe@prokonto.pl
Kontakt tel. do redakcji Infoekspres.pl +48 730 345 630, na hasło: „Spotkania Narodowe”

 

Piotr Moskwa,
Spotkania Narodowe
www.przeglad-rolniczy.pl
Polska, 19 sierpień 2018 rok, godz. 13:09
Mein Kampf für die Wahrheit – „Moja walka o prawdę“, czyli dlaczego Jacek Międlar nawiązuje do Adolfa Hitlera ?

Kim jest ex ksiądz Jacek Międlar z Wrocławia ?
Porównanie działania Międlara do Hitlera jest nieprzypadkowe.
Adolf Hitler napisał książkę „Mein Kampf”, w tłumaczeniu na j. polski: „Moja Walka”
Jacek Międlar napisał książkę „Moja walka o prawdę“, w tłumaczeniu na j. niemiecki: „Mein Kampf für die Wahrheit“

Zarówno Hitler i Międlar pisali w swoich publikacjach, że „walczą o prawdę“, jednak jaka to jest prawda ?
Prawdy od Jacka Międlara dowiadujemy się przede wszystkim – nie z jego książki, ale z jego wulgarnego zachowania na planie filmowym filmu „Policjantki i policjanci“ – zobacz – https://www.youtube.com/watch?v=HtNryWdDdlM, zajadłej retoryki wobec wielu ludzi, przemówień publicznych – podczas zgromadzeń, a przede wszystkim agresji do Żydów.
Prawdy od Adolfa Hitlera wobec wielu ludzi, w tym Żydów dowiadujemy się w okresie jego dojścia do władzy w Niemczech, następnie po wywołaniu przez niego II Wojny Światowej.
W istocie zachowania Międlara jak i Hitlera podczas zgromadzeń publicznych noszą cechy agresji połączonej z nienawiścią.

Promocja książki Jacka Międlara we Wrocławiu na rynku połączona z nielegalnym zgromadzeniem

W sobotę 4 sierpnia 2018 roku na rynku we Wrocławiu Jacek Międlar prezentował publikację „Moja walka o prawdę“
Jak się okazuje przy tej okazji przeprowadził nielegalne zgromadzenie używając nagłośnienia.
Zachowanie Jacka Międlara na rynku we Wrocławiu spotkało się z masowym sprzeciwem mieszkańców miasta, którzy protestowali przeciwko Jackowi Międlarowi.
W sprawie nielegalnego zgromadzenia i wypowiedzi Jacka Międlara wpłynęły zawiadomienia do organów ścigania.

Wobec nowych wydarzeń z udziałem Jacka Międlara – ponownie jego sprawami zainteresowała się prokuratura.
Obecnie Jackowi Międlarowi grozi bezwzględna kara pozbawienia wolności.

Jacek Międlar to były kontrowersyjny ksiądz, który porównuje się do zamordowanego ks. Jerzego Popiełuszki, a jego idolem jest Adolf Hitler. W budowie swojego wizerunku Jacek Międlar wspierany jest przez: samozwańczego hrabiego i prezydenta – Jana Zbigniewa Potockiego z Piaseczna, rolnika z Iwkowej – Włodzimierza Knurowskiego, kapusia z SB – Marka Podleckiego z Krakowa, żydowskiego bankiera (bankstera) – Zbigniewa Kękusia z Krakowa, byłego emigranta Piotra Rybaka z Wrocławia, który spędził 17 lat w Grecji, spalił kukłę Żyda, nadto zatrudnia Ukraińców oraz szereg innych ludzi wątpliwie działających dla Polski i Polaków.

Zachowanie Jacka Międlara, jak również to, kim się otacza budzi szereg wątpliwości.
Adolf Hitler, otaczał się Żydami, którzy dostali niemieckie dokumenty i stali się żołnierzami niemieckimi (generałami, pułkownikami, majorami itd. – do stopnia szeregowego łącznie), aby wymordować innych Żydów i obywateli innych narodów, z drugiej strony głosił potrzebę „czystości rasy” – rasy panów, w zgodności z ustawami norymberskimi.
Z całą pewnością walka wg „Mein Kampf” Hitlera nie była toczona w interesie Niemiec !
Dziś okazuje się, że według badań genetycznych – Hitler był Żydem !
Z Wikipedii: „Na podstawie ekspertyz genetycznych przeprowadzonych na zlecenie dziennikarza Jean-Paul Mulders i historyka Marca Vermeeren na 39 krewnych A. Hitlera ustalono, że był on genetycznie w 1/4 Żydem[9][10]. Geny tegoż zawierały haplogrupę E1b1b chromosomów Y[9], czyli tych, które najznaczniej wpłynęły na powstanie ludności żydowskiej na styku Bliskiego Wschodu i Afryki Północnej” Źródło informacji: https://pl.wikipedia.org/wiki/Maria_Anna_Schicklgruber

Wobec kontrowersyjnej działalności Jacka Międlara, trudno mówić, że walczy on o prawdę i reprezentuje Prawdziwych Polaków.
Podobieństwo tytułu książki Jacka Międlara do tytułu książki Adolfa Hitlera jest nawiązaniem do polityki wodza III Rzeszy.

Fakt ten zastawiony z innymi przykładami w całej tej historii – zastanawia, czy Jacek Międlar jest Prawdziwym Polakiem ?
Czy Jacek Międlar działa w interesie Polaków, czy też interesie Żydów – dokonując nagonki na nich w stylu Adolfa Hitlera ?
Sprawę w stosunku do Żydów, wrogów którzy szkodzili Polsce i szkodzą – moim zdaniem – należy załatwiać zupełnie inaczej, bowiem budową nienawiści i agresji, nic dobrego Polacy nie osiągną, a jedynie zniżą się do ich poziomu.
Jako dziennikarz śledczy zwróciłem szczególną uwagę na twarz Jacka Międlara, jego mimikę podczas wystąpień publicznych, jego „mowę ciała”, czyli szczególne ruchy i zauważyłem, że unika on robienia mu zdjęć i filmów z profilu.

Mając na uwadze Polską Rację Stanu i działając zawsze w ważnym interesie Polski i Polaków – proszę o masowe rozpowszechnianie niniejszego artykułu, również w tłumaczeniu na inne języki.

 

Piotr Moskwa
Krytycznie na każdy temat
www.Infoekspres.pl
Polskie Media Niezależne
Polska, 9 sierpień 2018 rok, godz. 05:27
Roman Dmowski mówił 5 godzin o Polsce na konferencji pokojowej w Paryżu – Nie dopuścił do głosu tłumacza, bo nie wierzył Żydom !

Sukces Dmowskiego na konferencji pokojowej w Paryżu, czyli: Traktat Wersalski i odrodzenie Rzeczpospolitej

29 stycznia 1919 roku w czasie konferencji w Paryżu miało miejsce słynne wystąpienie Romana Dmowskiego na temat Polski. Polski dyplomata płynnie mówił przez 5 godzin po angielsku i francusku o aspiracjach odradzającej się Rzeczpospolitej. Dmowski mówił o granicach Polski i roszczeniach. Przedstawił nową mapę Polski z tzw. linią Dmowskiego. Dmowski mówił do przywódców zwycięskich mocarstw i szczegółowo odpowiadał na zadawane przez nich pytania. Dmowski doskonale znał sprawy geograficzne i demograficzne dotyczące ziem polskich. Dzięki temu rzeczowemu wystąpieniu, argumentacja Dmowskiego stała się sprawą kluczową, w zakresie dalszych negocjacji dotyczących nowych polskich granic.
Roman Dmowski w Paryżu mówił w imieniu całego narodu polskiego, któremu po 123 latach przywracał miejsce na mapie Europy.
Roman Dmowski był perfekcyjnie przygotowany do swojego wystąpienia. Kiedy się dowiedział, że tłumacz ma żydowskie pochodzenie – nie dopuścił go do głosu.

28 czerwca 1919 roku został podpisany Traktat Wersalski, czyli dokument kończący I wojnę światową. W imieniu Polski podpisy swoje złożyli: Premier Ignacy Paderewski i Roman Dmowski. Roman Dmowski stanął na szczycie swojej kariery, mając największy wkład w odrodzenie się państwa polskiego.

 

Piotr Moskwa
Historia Prawdziwa
www.przeglad-wszechpolski.pl
Polska, 17 sierpień 2018 rok, godz. 07:23
Rozpoczyna się budowa serwisu Przegląd Rolniczy !

Witamy !

Z dniem 14 sierpnia 2018 roku rozpoczyna się budowa serwisu Przegląd Rolniczy

Mając na uwadze celowe zniszczenie PGRów i niszczenie polskiego rolnictwa, a co za tym idzie polskiej wsi, które doprowadziło do zniszczenia około 50 procent gospodarstw rolnych w Polsce – zdecydowanie konieczne jest powstanie strony informacyjnej dla rolników mieszkających na polskiej wsi, którzy produkują zdrową bezkonkurencyjną polską żywność.

Przegląd Rolniczy, jak wynika z nazwy jest skierowany dla rolników – mieszkających na wsi, a też wszystkich ludzi pracujących na ziemi rolnej, czyli: hodowców, plantatorów, ogrodników i pszczelarzy.

Zadaniem Przeglądu Rolniczego będzie tworzenie informacji związanej z polską ziemią rolną i wsią. Tematy branżowe są bardzo wzajemnie powiązane z rolą, czyli ziemią. Przykładowo: wielu rolników jest też hodowcami i pszczelarzami oprócz tego, że uprawiają ziemię w zakresie produkcji żywności, w tym samym celu hodują zwierzęta i mają pasieki z pszczołami.
To tyle tytułem wprowadzenia dla zainteresowanych.

Zapraszamy do współpracy wszystkich zainteresowanych.
Zapraszamy do ponownych odwiedzin serwisu…

 

Redakcja
www.Przeglad-Rolniczy.pl
Polskie Media Niezależne – Rok I 2018
Polska, 14 sierpień 2018 rok, godz. 08:09
Spotkania Narodowe: Polska wieś i zdrowa żywność, czyli PGRy należy reaktywować dając w ręce rolników !

Piotr Moskwa: „Naród tworzy państwo. Bez narodu nie ma państwa. Naród Polski musi odbudować rolnictwo i polską wieś, bowiem to leży w interesie państwa – Polski i Polaków. Reaktywacja zniszczonych z premedytacją PGRów, to budowa fundamentów na których powinny powstać Produkcyjne Spółdzielnie Rolnicze – praktycznie od zaraz. Dziś bezzwłocznie na ten cel należy dać rolnikom ziemię leżącą odłogiem i niszczejące nieruchomości po PGRach, w całej Polsce. Wówczas nastąpi błyskawiczne odrodzenie rynku rolniczego.”

Polska. Polacy potrzebują reaktywacji byłych Państwowych Gospodarstw Rolnych, które powinny się stać Produkcyjnymi Spółdzielniami Rolniczymi skupiającymi wokół siebie wielu rolników, w tym też hodowców zwierząt, plantatorów, sadowników – ogólnie producentów zdrowej żywności na polskie stoły.

Temat reaktywacji PGRów, czyli budowy Produkcyjnych Spółdzielni Rolniczych na ich majątku, omawiany będzie w ramach „Spotkań Narodowych” – organizowanych w całej Polsce przez Piotra Moskwę, na terenie całej Polski ze wszystkimi zainteresowanymi.

Kontakt w sprawie organizacji i informacje:
e-mail spotkania-narodowe@prokonto.pl

 

Marzena Grabiec
www.Przegląd-Wszechpolski.pl
Polskie Media Niezależne 1998-2008
Polska, 28 lipiec 2018, godz. 18:06
Polacy w Polsce i na Obczyźnie: Stańcie do walki o Polskę ! (wideo)

Pamięć i Chwała Bohaterom zamordowanym za Polskę !
Oddajmy cześć: Januszowi Kurtyce, Sławomirowi Petelickiemu, Bohdanowi Porębie, Andrzejowi Lepperowi, Dariuszowi Ratajczakowi, Kazimierzowi Świtoniowi i wielu innym patriotom polskim.
Oni zostali zamordowani, bo mówili prawdę o tym: Co się dzieje w Polsce od roku 1989 i kto za tym stoi ?
Nie pozwólmy, aby ich poświęcenie poszło na marne.

Nie pozwólmy, aby Polska była pod OKUPACJĄ, która zabiera Polakom wszelkie prawa do samostanowienia i wszelkiego bytu.
Ziemia, przemysł, produkcja, handel i usługi w Polsce muszą należeć do Polaków.
Polska muszą rządzić Polacy. Jeżeli nie zmienimy obecnej sytuacji – poprzez zjednoczenie, wówczas pozostanie nam wszystko co jest polskie i Polskę odzyskać siłą.
Dziś zatem w pełni świadomi obecnej sytuacji musimy wracać do ziemi naszych ojców i dziadów.

 

Redakcja
www.Infoekspres.pl
Polskie Media Niezależne 1998-2018
Polska, 5 sierpień 2018 rok, godz. 13:07
Piotr Moskwa: Bycie Prawdziwym Polakiem wobec tego, co się w Polsce dzieje oznacza: patriotyzm i nacjonalizm, odwagę, chwałę i zagrożenie dla życia

Pamięć i Chwała Bohaterom zamordowanym za Polskę !
Oddajmy cześć: Januszowi Kurtyce, Sławomirowi Petelickiemu, Bohdanowi Porębie, Andrzejowi Lepperowi, Dariuszowi Ratajczakowi, Kazimierzowi Świtoniowi i wielu innym patriotom polskim.

Polacy, Rodacy !

Biorąc pod uwagę, że w serii morderstw wielu ludzi oddanych Polsce – Prawdziwych Polaków nie ma przypadku, musimy dokładnie wiedzieć iż w Polsce trwa tajna żydowska OKUPACJA, która za tymi zbrodniami stoi.

Dziś musimy wiedzieć dokładnie iż wszystko, co się stało złego z państwem polskim – spowodowano z premedytacją, aby nam zniszczyć Polskę, następnie przejąć na własność. Zgodnie z tym spiskowcy ustalili zniszczyć: całą gospodarkę, rabując ją i plądrując, potajemnie wyprzedać ziemię polską z naszymi polami i lasami, zniszczyć naszą historię, tradycję, kulturę, wiarę chrześcijańską, rodzinę i naszą tożsamość narodową, patriotyzm i nacjonalizm. Władza OKUPACYJNA działa w ramach przejęcia wszelkiej władzy i mediów, kontrolując policję i namiastkę wojska (czytaj: zdemontowali Wojsko Polskie), korumpując ludzi przez co zostali ich wspólnikami, współpracując nadto z KOLABORANTAMI – świadomymi i tymi, co nie rozumieją iż są ogłupiani wrogą PROPAGANDĄ z telewizji, radia i prasy – pod kontrolą żydowskiego OKUPANTA.
Żadne Wybory nic w takiej rzeczywistości nie zmienią – nigdy w Polsce.
Aby zmienić każdy SYSTEM potrzeba się Polakom natychmiast zjednoczyć.
Polacy muszą się zjednoczyć jako obywatele kraju jako SUWEREN !

Jako iż nic nie dzieje się bez przyczyny musimy sprawy nazywać po imieniu i wskazywać iż za tym wszystkim stoją Żydzi-Syjoniści, prowadzący antyludzką rasistowską naukę z TALMUDU, plemię żmijowe, które Mojżesz prowadził po pustyni lat 40-ści.
Biblia: Świadectwo o nich dał Jezus Chrystus w następujących słowach: „Wyście z ojca diabła i pożądliwości ojca waszego czynić chcecie; on ci był mężobójcą od początku i w prawdzie nie został, bo w nim prawdy nie masz: gdy mówi kłamstwo, z swego własnego mówi, iż jest kłamcą i ojcem kłamstwa.”
Kolejno zacytować potrzeba słowa Tacyta: „Prawa żydowskie stoją w sprzeczności do praw wszystkich innych narodów. Pogardzanym jest u nich wszystko, co dla nas jest święte i odwrotnie: miłe jest wszystko, co w nas obrzydzenie wzbudza. Żyją ściśle zespoleni, wspierając się nawzajem, nienawidząc natomiast obcych i rozkładając ich.”
Voltaire: „Znajdziecie w Żydach jedynie barbarzyński naród, który przez długi czas łączył skąpstwo z najbardziej obrzydłymi zabobonami i nieprzezwyciężoną nienawiścią do ludów, które ich tolerują i na których żydzi się bogacą.”
„Nie byłbym ani trochę zdziwiony, gdyby ten naród stał się śmiertelnym zagrożeniem dla ludzkości.”

O Żydach-Syjonistach w Polsce pisało i mówiło dużo znanych ludzi:
Otto von Bismarck: „Po co Pan Bóg stworzył żydów polskich, jak nie po to, abyśmy z nich mieli służbę szpiegowską ?”
Otto von Bismarck: „Bezmyślność charakteru polskiego pod względem dóbr doczesnych czyniła zawsze z Polski eldorado dla Żydów.”
Helmut von Moltke: „Żydzi zawsze i wszędzie tworzą państwo w państwie, a w Polsce stali się głęboko jątrzącą raną na ciele tego pięknego kraju.”
Roman Dmowski: „Antysemityzm to protest przeciw potędze Żydów i ich zabójczemu wpływowi na społeczeństwo europejskie.”
Stanisław Staszic: „Żydostwo to letnia i zimowa szarańcza dla Polski, która zaraża powietrze zgnilizną, roznosi próżniaczego ducha swoich ojców… tam tylko się gnieździ i mnoży, gdzie próżniactwo ma ochronę.”
Jan Matejko: „Wy hebrajczycy, żyjąc w naszym kraju od wieków, nie poczuwacie się do szlachetniejszych dla kraju uczynków, wynoście się !”
Kazimierz Wielki: „Żydzi są prawdziwymi nieprzyjaciółmi naszej wiary chrześcijańskiej.”, „Cel żydowskiej przewrotności do tego zmierza, aby dobra i majętności chrześcijan zawsze uszczuplać i wydrzeć.”
Władysław Jagiełło: „Przewrotna perfidia żydowska zawsze była i jest przeciwna i wroga dla chrześcijan i nie tylko co do wiary i do ciała, ale także najsilniej zmierza do rozdrapywania posiadłości i przywłaszczania majętności.”
Bolesław Prus: „Ileż to razy wobec Polaków i Rosjan socjaliści żydowscy czy nacjonaliści wykrzykiwali, że: „Polska jest trupem gnijącym, a Polacy rasa znikczemniała”. Lecz jeżeli Polska jest trupem, czymże wy jesteście ? Czy nie tym robactwem, które wywołuje gnicie ?”
gen. Rowecki ps. Grot: „Ujawniło się, że ogół żydowski we wszystkich miejscowościach, a już w szczególności na Wołyniu, Polesiu i Podlasiu (…) po wkroczeniu bolszewików rzucił się z cała furią na urzędy polskie, urządzał masowe samosądy nad funkcjonariuszami Państwa Polskiego, działaczami polskimi, masowo wyłapując ich jako antysemitów i oddając na łup przybranych w czerwone kokardy mętów społecznych.”
gen. Sikorski: „Dlaczego jednak dotąd oficjalne koła żydowskie nie potępiły jawnej zdrady i innych zbrodni, jakich się wobec Polaków i polskich obywateli dopuszczali przez cały czas okupacji sowieckiej ?”
Maria Dąbrowska: „UB, sądownictwo są całkowicie w ręku Żydów. W ciągu tych przeszło dwu lat ani jeden Żyd nie miał procesu politycznego. Żydzi osądzają i na kaźń wydają Polaków.”
Jan Długosz: „Żydzi mieszkający w Krakowie, zamordowali polskie dziecię i w jego krwi spełniali obrzydliwe praktyki, na kapłana, wiozącego kwiaty do chorego rzucali kamieniami.”
Jan Długosz opisuje tu mord rytualny !

George Sand: „Żydzi bogactwo zawdzięczają swej prymitywnej chciwości. Ze swym hardym sercem w stosunku do innych ras chcą uczynić siebie królami świata.”
Ryszard Wagner: „Żydzi zdobyli wpływ na nasze życie umysłowe, co objawia się w załamaniu i sfałszowaniu naszych najwyższych tendencji kulturowych.”
Denis Diderot: „Ty, zły i brutalny narodzie, podły i wulgarny ludzie, niewolnicy godni jarzma, które dźwigacie… Idźcie, weźcie swoje księgi i odejdźcie. Talmud nauczył żydów kraść własność chrześcijan, uważać ich za dzikie bestie, popychać ich w przepaść… zabijać ich bezkarnie i co rano rzucać w nich bluźnierstwem.”
TALMUD – naucza rasizmu !

Antoni Słonimski – żydowski poeta: „Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew, fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.”
Hilary Cotter: „Komunizm i judaizm to jedno i to samo.”
Komunizm-Bolszewizm powołali do życia Żydzi-Syjoniści w Rosji, aby ją unicestwić i inne narody !

Wilhelm II – władca Niemiec w okresie roku 1922: „Żyd nie może być prawdziwym patriotą. On jest czymś, jak złośliwy owad. Trzeba go trzymać z dala od miejsc, gdzie mógłby czynić szkody – nawet za pomocą pogromów, jeśli trzeba ! Żydzi są odpowiedzialni za bolszewizm w Rosji, a także w Niemczech. Byłem zbyt pobłażliwy dla nich w czasie mego królowania i żałuję życzliwości, jaką okazywałem żydowskim bankierom.”
J . Nordman: „Żydzi należą tak do państwa, którego są obywatelami, jak tasiemiec jest obywatelem pacjenta.”
Savary: „Mówią: wpadł w ręce żydowskie. Oznacza to zupełny koniec.”
Polska wpadła w ręce żydowskich syjonistów, po tym jak w nie wpadła Rosja.

Giordano Bruno: „Żydzi są rasą działającą na podobieństwo dżumy i cholery, rasą dla ogółu tak niebezpieczną, że zasłużyła na wytępienie, zanim się jeszcze zrodziła. Żydzi są wyrzutkiem ludzkości, najbardziej zepsutym i niegodziwym narodem na świecie, o mentalności i skłonnościach najpodlejszych i najbrudniejszych.”
Franciszek Liszt: „Nadejdzie dzień, gdy wszystkie narody, wśród których zamieszkują Żydzi, będą musiały podnieść kwestię wygnania ich ! Kwestię rozstrzygającą między życiem i śmiercią, zdrowiem i chroniczną chorobą, spokojem i nieustanną gorączką społeczną.”
Maria Teresa: „Nie znam gorszej dżumy dla państwa od narodu, który przez oszustwa, lichwę i umowy pieniężne przyprowadza lud do stanu żebraczego oraz wykonuje wszystkie czyny, którymi uczciwy człowiek się brzydzi. Wobec tego, należy ich jak najmożliwiej od nas (odtąd) wstrzymywać i liczbę ich zmniejszać.”
Karol Marks: „Co jest podstawą żydostwa ? Korzyść własna. Co jest świeckim obyczajem żydów ? – Szachrajstwo. Co jest istotnym bogiem żydów ? Pieniądz.”

Tak zatem już wiedząc doskonale z kim mamy do czynienia ?
Chrońmy nasze rodziny, nasze interesy. W tym wszystkim nie zapominajmy iż jesteśmy Polakami i Polskę musimy chronić, jako Nasz Dom. To My Polacy tu jesteśmy GOSPODARZAMI od wieków !
Polskę naszą Polaków do stanu sprzed roku 1989-go musimy natychmiast przywrócić, zaś prawa i rządzenie z Konstytucją Polską – napisaną przez Polaków.
Jako, że władza nad Polską jest nielegalna od 22 lipca 1944 roku, potrzeba wrócić do kontynuacji władzy II RP, która została przerwaną II Wojną Światową, spiskiem żydowskim, czyli tajną OKUPACJĄ.

Na potrzebę odrodzenia Polskiego Wymiaru Sprawiedliwości:
Wszystkie morderstwa i przestępstwa wszelkie – potrzeba skrupulatnie dokumentować, bowiem wkrótce przejdziemy do masowych aresztowań, osądzeń, konfiskaty zrabowanych majątków – na drodze: EGZEKUCJI I KARY, w przypadku ucieczki – ścigania międzynarodowym nakazem aresztowania i EKSTRADYCJI.
Wyłapiemy wszystkich morderców, spiskowców, wrogów, kolaborantów i zleceniodawców.
Skażemy wszystkich na kary więzienia od lat: 15-50-ciu. Pójdą na ciężkie roboty publiczne.
Skażemy ich na dożywocie, a jeśli przywrócimy Karę Śmierci, jak za Witosa, karę orzekaną za: spisek, zdradę, korupcję, zbrodnię – egzekucje zostaną wykonane, w majestacie Nowej Polski – Wolnej i Sprawiedliwej.

 

Piotr Moskwa
Polski Ruch Oporu Narodowego – Sierpień 2014
Polska, 14 kwiecień 2015 rok, godz. 12∶56
Przegląd Rolniczy: Alarm ! – Glifosat – zabójczy składnik Roundup i wielu innych środków obecnych w Polsce – Stop niszczeniu ziemi i zdrowia ludzi

Glifosat w praktyce zaczął stosować koncern Monsanto z USA w roku 1974. Firma jest producentem Roundup i GMO – żywności modyfikowanej genetycznie, która posiada w sobie geny zwierzęce i roślinne.

Glifosat (z ang. glyphosate) znajduje się też w szczepionkach i paszach GMO, który z kolei powoduje – cytat z ang:
„What they’ve uncovered should give us all pause. Because the symptoms veterinarians and researchers have observed in animals are not unlike many of the chronic, and increasingly prevalent, health problems plaguing humans today. Digestive disorders. Damaged organs. Infertility. Weak immune systems. Chronic depression.”
Cytat przetłumaczony na język polski:
„To, co odkryli, powinno nas wszystkich zatrzymać. Ponieważ symptomy weterynarzy i badaczy zaobserwowane u zwierząt nie różnią się od wielu przewlekłych i coraz częściej występujących problemów zdrowotnych nękających dziś ludzi. Zaburzenia trawienia. Uszkodzone narządy. Bezpłodność. Słabe układy odpornościowe. Chroniczna depresja.”

Źródło oryginalne artykułu z dnia 9 sierpnia 2013 rok pt. Torturing Animals With GMOs – Torturowanie zwierząt za pomocą GMO
https://www.counterpunch.org/2013/08/09/torturing-animals-with-gmos/

Obecnie dzięki firmie Monsanto – zabójczy GLIFOSAT obecny jest w wielu innych produktach do „zwalczania chwastów”, co w rzeczywistości oznacza, że zabija wszelką roślinność na Ziemi, oprócz SKRZYPU polnego.
Skrzyp polny składa się m. in. z Krzemu (Si, łac. silicium), który jest pierwiastkiem zawartym w ludzkim organizmie. Krzem jest bardzo potrzebny do jego prawidłowego funkcjonowania. Z wiekiem ilość Krzemu zostaje znacznie zmniejszana i dlatego należy stale go uzupełniać.
Krzem jest bardzo ważnym składnikiem w organizmie, bowiem jest odpowiedzialny za usuwanie substancji toksycznych ze wszystkich komórek.

Jakie problemy powoduje niedobór Krzemu u ludzi ?

Dzienne zapotrzebowanie organizmu ludzkiego na Krzem to 20-30 mg. Znacznie większe zapotrzebowanie na Krzem mają kobiety w ciąży.
Niedobór Krzemu w organizmie widoczny jest na skórze, we włosach i na paznokciach. Brak Krzemu objawia się wysuszeniem naskórka. W efekcie braku Krzemu włosy rosną cieńsze, są słabsze i zaczynają wypadać. Brak Krzemu objawia się na paznokciach, które się rozdwajają i stają się łamliwe. Brak odpowiedniej ilości Krzemu zwiększa też podatność na wszelkie infekcje górnych dróg oddechowych.

Niedobór Krzemu powoduje problem z naczyniami krwionośnymi, które stają się kruche i pękają, po czym widoczne na skórze są tzw. pajączki. Za mała ilość Krzemu powoduje w organizmie proces szybszego starzenia się skóry, a także szereg chorób dermatologicznych, w tym trądziku. Brak Krzemu w ilości potrzebnej dla organizmu obniża odporność skóry, co wpływa znacznie na jej podrażnienie i gojenie się ran.

Krzem niezbędny do życia możemy pozyskać ze źródeł takich jak:
kozieradka, pokrzywa, podbiał pospolity, przywrotnik pospolity, ryby, owoce morza, algi, ziarna zbóż, czosnek.
Oczywiście źródła te są wówczas dostępne, kiedy ziemia nie zostaje skażona zabójczym GLIFOSATem.
Jak cenny jest zatem Skrzyp polny i wszelka roślinność, która posiada Krzem ?
Dla rolników i hodowców przypomnę tylko, że przed wieloma laty Rolnicy dodawali do pasz między innymi: pokrzywę.
Wówczas kury były bardzo zdrowe i znosiły zdrowe jaja, w których występował Krzem.
Dziś Rolnik daje pasze niewiadomego pochodzenia kurom i… co jest najgorsze z zabójczym GLIFOSATem.

O składniku zabójczym o nazwie Glifosat – dla polskiej ziemi, czytamy w Wikipedii: „Glifosat wprowadziła na rynek firma Monsanto w 1974 roku, jako składnik herbicydu totalnego (nieselektywnego) Roundup; stosowany jest w postaci soli amonowej lub izopropyloamoniowej. W środkach ochrony roślin glifosat występuje zazwyczaj w postaci zmodyfikowanej (soli amonowej, sodowej i innych), środki ochrony roślin zawierają także substancje ułatwiające jego przenikanie przez błony komórkowe[8]. Obecnie na rynku polskim dostępne jest kilkanaście generycznych środków zawierających w swoim składzie glifosat; niektóre z nich to: Avans Premium 360 SL, Glifocyd 360 SL, Klinik 360 SL, Kosmik 360 SL, Taifun 360 SL.”

Rolniku, hodowco, ogrodniku, przedsiębiorco !

Mając na uwadze dobro wszystkich Polaków – roześlij tą informację do innych ludzi. Takich informacji – nie przekazują w mediach nurtowych, nie przekazują związki rolnicze, ani wydawcy „informacji dla rolnictwa”, którzy robią reklamę Monsanto w Polsce.

 

Piotr Moskwa
dziennikarz śledczy
www.Infoekspres.pl
Informacja dla reaktywowanego Przeglądu Rolniczego, wydawnictwa dla Rolników, Ogrodników, Hodowców, Przedsiębiorców oraz innych wydawnictw i serwisów pn. Polskie Media Niezależne 1998-2018
Polska, 13 lipiec 2018, godz. 09:45
Kampania edukacyjna: STOP w Polsce dla Monsanto: Roundup i GMO

Rolniku, ogrodniku, hodowco, przedsiębiorco !

Nie kupuj i nie używaj trucizny
NA SWOJEJ ZIEMI.

 

Redakcja
www.Infoekspres.pl
Kampania edukacyjna
Polskie Media Niezależne 1998-2018
Polska, 11 lipiec 2018 rok, godz. 09.47
Spotkania Narodowe: Sprawa polskiej wody jest najważniejsza, potem polskich nasion. Roundup i GMO – zabójcze produkty Monsanto

Rolnicy !

Odbudowa rolnictwa polskiego to dziś konieczność, za tym idzie przywrócenie znaczenia wsi, która od wieków żywi miasto i żywić powinna, a nie obce korporacje sprzedające swoje produkty w obcych marketach.

Rolnik każdy powinien produkować zdrową żywność, ze zdrowych nasion polskich, w oparciu o naturalne nawozy: gnojowicę, obornik, kompost, łubin etc.
Dziś jednak rolnicy zawierzyli ludziom z korporacji Monsanto i kupują Roundup – do zwalczania uciążliwych chwastów i produkty GMO, aby zwiększyć plony, tym samym zyski.

Niestety, Rolnicy w większości nie zdają sobie sprawy, że niszczą swoją ziemię, niszczą swoje zdrowie i innych ludzi. Dużo Rolników świadomie – za dopłatami unijnymi i innymi korzyściami – degraduje swoją ziemię i doprowadza do chorób własne rodzinny i innych ludzi.
Ziemia zdegradowana Roundup i GMO jest zatruta. Produkty na niej rosnące, a następnie sprzedane i spożyte przez ludzi – przyczyniają się do wielu chorób.
Głównym składnikiem zabójczym dla wszelkiego życia jest substancja czynna o nazwie: glifosat.
Roundup nie ulega biodegradacji w ziemi. To oznacza, że zostanie zawsze wchłonięty przez wszelkie uprawy.
Jak oczyścić tak zatrutą ziemię, aby produkować zdrową żywność ?
Temat ten będzie zaprzątał uwagę przez wiele lat – wielu Rolników.

Dziś przed nami stoi temat wody w pierwszej kolejności, potem ochrony polskich nasion – niemodyfikowanych genetycznie i kolejno tematy: Roundup i GMO – w ramach Spotkań Narodowych w całej Polsce.

 

Marek Kotliński
Spotkania Narodowe
www.Infoekspres.pl
Polskie Media Niezależne – 1998-2018
Polska, 10 lipiec 2018 rok, godz. 09:17
Spotkania Narodowe: Alarm ! – Sprawa prawa do wody Polaków, a nowe PRAWO WODNE i „Wody Polskie” ! – Spotkania w Polsce od sierpnia 2018

Rolniku, hodowco, ogrodniku, przedsiębiorco !

W roku 2018 w Polsce weszło w życie nowe PRAWO WODNE, a do zarządzania nimi powołano „Wody Polskie” podmiot państwowy.
Nowe PRAWO WODNE, nie ma nic wspólnego z tzw. gospodarką wodną i jej planowaniem, ale wykończy ono faktyczne stopniowo wszystkich: rolników, hodowców, ogrodników i przedsiębiorców.
Nowe PRAWO WODNE oznacza, że wszystkie wymienione grupy zawodowe – branżowe, mogą używać wody w określonych limitach. Powyżej pobór jest nielegalny.
Nowe PRAWO WODNE to koniec poboru wody ze studni: wierconych i kopanych, a także koniec poboru wody ze: stawów, oczek wodnych, glinianek, rzek etc.
Wszystkie studnie stare i nowe muszą być zarejestrowane przez „Wody Polskie”, w innym razie będą nielegalne.
Za wodę będzie można trafić na 30 dni do więzienia.

Nowe PRAWO WODNE jest bezprawiem, które zniszczy to wszystko w Polsce, co jeszcze nie zostało podstępnie zniszczone i rozgrabione.
Z racji tej bezzwłocznie na terenie całej Polski muszą się odbywać „Spotkania Narodowe” w temacie wody – dla wszystkich wymienionych, którzy bez wody niczego nie wyprodukują i nie wyhodują.
Zabranie Polakom prawa do wody spowoduje sytuację, że wszystko stanie się bardzo drogie i nieopłacalne.
Działanie takie w efekcie doprowadzi do wielu bankructw i zniszczenia jeszcze funkcjonującego: rolnictwa, hodowli, ogrodnictwa i przedsiębiorczości.

W tym stanie rzeczy, mając na uwadze Polską Rację Stanu, a zatem interes nas wszystkich Polaków w naszej Polsce – z nastaniem sierpnia 2018 roku planuję SOBOTNIE spotkania z grupami zawodowymi: rolników, hodowców, ogrodników i przedsiębiorców – na terenie całego kraju.

Zainteresowanych lokalnie wszystkich ludzi proszę o osobisty kontakt ze mną w celu uzgodnienia mojego przyjazdu w określonym terminie.
Wszędzie przyjadę mając wasze zaproszenie i wsparcie finansowe mojej misji dla Polski i Polaków.

Kontakt pierwszy:
1. Przez moją pocztę email: piotr-moskwa.news@prokonto.pl
2. Przez pocztę Infoekspres.pl, email: infoekspres.pmn@prokonto.pl
3. Przez telefon redakcji Infoekspres.pl nr +48 730 345 630 (sieć Play), w godzinach: 8-10, od pon. – pt. oraz przez całą dobę można przesłać informację SMS z hasłem: „ws. wody”

Uwaga !
Pisząc list elektroniczny, proszę podać swoje dane i numer telefonu, abym mógł – następnie oddzwonić.

 

Piotr Moskwa
www.Infoekspres.pl
Polskie Media Niezależne – 1998-2018
Polska, 7 czerwiec 2018 rok, godz. 05:11
Czy sprawa suszy w Polsce jest rzeczą naturalną, czy zaplanowanym działaniem ?

W Polsce trwa podstępna wojna o wodę. Prawo do wody odbiera się ludziom w różny sposób.
Znane formy to: działania militarne, działania przez wprowadzanie przepisów, działania przy pomocy broni niewidocznej.

Biorąc pod uwagę, że istnieją programy wojskowe, którymi można manipulować pogodą w celach militarnych potrzeba wiedzieć, że można je również wykorzystać w „cichej wojnie”, czyli podstępnej agresji w czasie pokoju.

Jak spowodować suszę – wyglądającą na naturalne zjawisko ?
Jak odebrać ludziom prawo do wody pod pozorem jej ochrony ?

Kiedy dowiesz się rzeczy, które są przed Tobą skrzętnie ukrywane, wtedy zrozumiesz, że Twój byt i Twojej rodziny w Polsce jest zagrożony, wtedy zrozumiesz, że musisz zacząć myśleć o tym: Jak wiele rzeczy jest ukrywanych przed Polakami przez ludzi pracujących dla KARTELI ?
Dlaczego Polska prowadzona jest przez Żydów do upadku i… buduje się na jej miejsce POLIN – Judeopolonię ?

Więcej dowiesz się w najbliższym czasie…

 

Adam Ruciński
Zwiastun Tematu
www.Infoekspres.pl
Polskie Media Niezależne 1998-2018
Polska, 6 lipiec 2018 rok, godz. 07:12
Piotr Moskwa: Sprawa ochrony wody i obrony koniecznej – Z części przemówienia do polskich patriotów na „Spotkaniu Narodowym”, dnia 6 stycznia 2014 roku, Poznań

Piotr Moskwa: W imię Polskiej Racji Stanu:
„Woda, jest istotą bezpieczeństwa i życia ludzi. Jeżeli ktoś odważa się przejmować jej ujęcia i ją kontrolować, to znaczy, że jest naszym śmiertelnym wrogiem, działa militarnie lub skrytobójczo. Przy pomocy wody można zabijać ludzi szeregiem związków chemicznych. Mamy dowody na stosowanie FLUORU w miejskich wodociągach, na terenie wielu krajów Świata, w czasie pokoju. Polską nie rządzą Polacy, dlatego śmiem wątpić, w zapewnienia rządzących przebierańców – udających Polaków, że Polacy są bezpieczni i to oni kontrolują w 100 procentach wodę pitną w Polsce. Adolf Hitler w obozach koncentracyjnych dawał do picia – ludziom uwięzionym – wodę z FLUOREM. W obronie naszych ujęć wody należy takie działanie ścigać i karać surowo. Za zdradę Ojczyzny i działanie wywrotowe osób udających Polaków – należy wykonywać Wyroki Śmierci. Na wojnę skrytobójczą z Polską i Polakami – prowadzoną przez zakonspirowanego OKUPANTA, należy odpowiedzieć, tym samym dokładnie, co w roku 1939. Polacy, miejcie na uwadze szczególnej to, że: Nie ma znaczenia, czy trwa wojna militarna, czy skrytobójcza ? Ten, kto ją prowadzi militarnie lub w sposób tajny – poprzez to, że podstępnie wszedł do polskich instytucji, udając Polaków – jest wrogiem śmiertelnym, którego potrzeba wyeliminować. Kto wszedł podstępnie w struktury naszego państwa i rozbija je od środka, niszcząc naszą całą państwowość, w tym: gospodarkę, rodzinę, rolnictwo – zdrową żywność, Kościół Katolicki i wszelkie inne narodowe dobra – jest winien zbrodni na Narodzie Polskim. Zgodnie z tym, nie stanowi żadnej władzy nad Polską i Polakami, jest li tylko UZURPATOREM, którego potrzeba pojmać, osadzić w celach, osądzić i stracić na mocy Wyroku Sądu Wojennego. Skoro trwa wojna z Narodem Polskim, to obrona konieczna jest w pełni uzasadniona. Nie możemy czekać, aż Okupanci i zdrajcy – kolaboranci pozbawią nas naszych praw do naszej Polskiej Ziemi Świętej od tysiącleci. W tej chwili zabierają Polakom dzieci, handlują nimi, jako dobrem komercyjnym, dzieci wywożą jak niewolników za granicę, niszczą i rabują Polskę i Polaków. Wilczyca broni swoje dzieci, to samo niedźwiedzica, czy inne zwierzę. W jesteście ludźmi i nie rozumiecie jeszcze: Co się naprawdę w Polsce Polaków dzieje ? Zacznijcie myśleć samodzielnie. Macie się bronić, jak wilczyca i niedźwiedzica, macie stawiać czynny opór. Rodzina to jest rzecz święta, to bastion i początek odrodzenia siły narodowej. Rodzina plus rodzina i kolejna rodzina etc. – tworzy społeczeństwo, w końcu tworzy naród. Naród tworzy państwo, które już jawnie OKUPANCI – wrogowie Polaki i Polaków niszczą. Cel jest zrozumiały: Polska ma nie istnieć ! Polacy, obowiązkiem waszym jest tworzyć struktury polskiej obrony koniecznej i się bezzwłocznie jednoczyć – na terenie całej Polski. Polacy, na co Wy jeszcze czekacie, do jasnej cholery ?! Z racji potrzeby obrony, koniecznej, a nią jest zawsze skuteczny atak i likwidacja wrogów państwowości, należy od zaraz zakładać struktury państwa podziemnego, wzorowane ściśle z okresu II Wojny Światowej. Koniecznie w całym kraju muszą powstawać strzelnice, na których potrzeba wszystkich uczyć posługiwania się bronią i celnego strzelania. Do nauki strzelania należy wykorzystywać broń legalną o parametrach – zbliżonych do broni ostrej. Broń taką można legalnie kupić i posiadać. Umiejętności każdego strzelca będą takie same, jak zostanie uzbrojony w broń ostrą. Do elementarnego wyszkolenia potrzeba włączyć naukę walki wręcz gołymi rękami oraz przy użyciu broni białej. Obowiązkiem naszym jest powołać podziemne struktury państwa polskiego na terenie całej Polski i odpowiednio połączyć siecią komunikacyjną i wymiany danych, aby nas nie podsłuchiwano i w celu wykluczenia inwigilacji, która jak wiemy jest prowadzona, cały czas – potajemnie w Polsce. Zdecydowanie mamy do czynienie z tajną OKUPACJĄ Polski, która jest prowadzona przez zakonspirowanych urzędników-bandytów udających Polaków i zdrajców-kolaborantów – dla mocodawców, którzy tworzą korporacje i KARTELE antyludzkie. Mając na uwadze iż ci wrogowie śmiertelni, chcą wywołać wojnę z Rosją – wmówić Polakom, że mordowali Polaków, a nie SYJONIŚCI żydowscy i hazarscy, należy dziś już utworzyć Polski Ruch Oporu Narodowego i Straż Polską. Polski Ruch Oporu Narodowego – będzie miał za zadanie budować struktury państwa podziemnego, łącząc przy tym wszelkie organizacje do obrony koniecznej. Straż Polska musi mieć najwyższe uprawnienia do działania, aby mogła tworzyć i nadzorować budowę prawdziwej polskiej armii i prawdziwej polskiej policji – instytucji polskich, zdolnych pilnować granic wszystkich Polski. Dopóki nie zbudujemy polskiego wojska i policji, obowiązki tych instytucji będzie pełnić – Straż Polska. Potem Straż Polska przejmie zadania kontrolne nad nowymi strukturami i będzie nimi dowodzić. Musimy pamiętać, że Polacy powstają z niebytu po 123 latach i siła jest ich potężna zawsze, kiedy są zjednoczeni. Kłócenie nas i dzielenie, jest celowe. Robią to pseudo Polacy, wrogowie – Okupanci, którzy twierdzą iż rządzą Polską, abyśmy jako Naród Polski byli bezbronni. ŻADNA władza od roku 1944 – nie jest władzą legalną, jedynie uzurpowaną. Władzę nad Polakami dał PRZEBIERAŃCOM – ludobójca żydowski Józef Stalin z Gruzji, który był SYJONISTĄ i MASONEM. Na początku władzę nad Polakami sprawowali ludzie z NKWD i Gestapo, którzy mordowali naszych ojców i dziadów. Obecnie władzę nad Polakami o Polską – mają ich dzieci i wnukowie. Wzywam Was wszystkich, w końcu jako ludzi – istoty rozumne – do walki z przebiegłym OKUPANTEM. Trwa wojna z Polską i Polakami. Miejcie na uwadze to wszystko Polacy i zacznijcie się w końcu bronić ! Wstańcie z kolan ! Śmierć wszystkim wrogom Polski i Polaków !”

Wycinek przemówienia

 

Marta Krajewska
Infoekspres.pl
Polskie Media Niezależne
Polska, 7 styczeń rok 2014, godz. 04.16
Piotr Moskwa – Sprawa w Słupsku z wniosku Jarosława Klawikowskiego została umorzona ! – Łączy nas misja dla Polski i Polaków

Roztropność jest potrzebna na drodze do sukcesu

W dniu 17 października 2018 roku w Sądzie Okręgowym w Słupsku, po godzinie 12:00 odbyło się posiedzenie niejawne w przedmiocie Protestu – trybie wyborczym z wniosku Jarosława Klawikowskiego przeciwko uczestnikowi – Piotrowi Moskwa.
Posiedzenie prowadziła sędzia Małgorzata Banaś.

Do sądu stawiliśmy się osobiście.
Po krótkich wyjaśnieniach Jarosława Klawikowskiego następnie moich, wniosek przeciwko mnie został wycofany przez wnioskodawcę, tym samym postępowanie zostało umorzone.
Otrzymaliśmy pisemne orzeczenia w trybie wyborczym.

Potem, rozmawialiśmy przy kawie i… okazało się, że mamy taką samą misję

W związku z tym, że się pogodziliśmy w ramach nietypowych okoliczności, bo w sądzie – postanowiliśmy sobie, że po wyjściu z sądu pójdziemy na dworzec kolejowy kupić bilety na pociąg, a potem wspólnie wypijemy kawę przed odjazdem naszych pociągów. Postanowiliśmy mówić sobie po imieniu.

Potem znaleźliśmy się w kawiarni. Nasza rozmowa dotyczyła naszej pracy dla Polski i Polaków. W końcu doszliśmy do wspólnego wniosku, że:
Działamy dla Polskiej Racji Stanu i powinniśmy się zjednoczyć !
Jak się okazało, to i nasze historie życiowe, przez które przeszliśmy – są bardzo podobne.
Jarosław opowiadał o działaniach publiczno-społecznych w ramach których pomaga zwykłym ludziom oraz o tym, że jest ministrantem i lektorem w kościele katolickim. Opowiadał o prowadzeniu swojej strony www i kandydowaniu na radnego w Lęborku. Obecnie swoją pracę dla ludzi przedstawia w formule przedwyborczej, w ramach papierowej wersji wydawnictwa pn. NaszeInformacje PL
Opowiadaliśmy też sobie o naszych kłopotach finansowych wynikających z naszej misji. Jednym słowem: historia nieprawdopodobna i nieprzypadkowa połączyła nasze siły.
Czas biegł nieubłaganie. Jak na dwie gaduły, które mówią do rzeczy o stanie Polski i tego, co potrzeba w niej zrobić, dla poprawy życia Polaków, to niewiele mieliśmy czasu.
Wypiliśmy kawy i poszliśmy na dworzec.
Żegnałem Jarka, kiedy wsiadał do pociągu.

Jarek wywarł na mnie bardzo dobre wrażenie

Jarek nie musiał mnie przekonywać, że warto na niego postawić głos, aby mógł być radnym Lęborka.
Uważam, że dla mieszkańców miasta to bardzo dobry kandydat na radnego.
Wierzę głęboko, że Jarosław Klawikowski – zostanie radnym i jeszcze mocniej ugruntuje swoją pozycję w Lęborku i zyska szeroki szacunek.

 

Piotr Moskwa
Infoekspres.pl
Polskie Media Niezależne 1998-2018
Przedsiębiorstwo Medialne sp. z o. o. w budowie
Szczecin – Polska, 18 październik 2018 rok, godz. 11:42

  
Piotr Moskwa – Zostałem pozwany przez Jarosława Klawikowskiego z Lęborka w trybie wyborczym

Wobec Wezwania obowiązkowego przez Sąd Okręgowy w Słupsku na dzień 17 października 2018 roku

Oświadczenie

W związku z tym, że informacji naruszającej interes Dziennikarskiego Biura Śledczego, które w 2004 roku stworzyłem – nie ma na stronie pn. Nasze informacje PL http://www.naszeinformacje.pl/ pana Jarosława Klawikowskiego z Lęborka, co dziś tj. 16 października 2018 roku osobiście stwierdziłem, postanowiłem o skasowaniu informacji zamieszczonej w Polskich Mediach Niezależnych pt. List otwarty do Jarosława Klawikowskiego z Lęborka, kandydata na radnego z PIS 2014 ws. kradzieży inicjatywy pn. Dziennikarskie Biuro Śledcze

W związku z pozwaniem mnie w trybie wyborczym przez pana Jarosława Klawikowskiego, rozumiem jego oburzenie, jednak pan Klawikowski – nigdy nie odpowiedział na mój List otwarty – odnoszący się do faktów, na podstawie, których on powstał.
Obserwacja strony www pana Jarosława Klawikowskiego, przez długi czas potem wskazywała jego artykuł po tzw. edycji, czyli przeróbce tekstu. Po wpisaniu w wyszukiwarkę Google nazwy: „dziennikarskie biuro śledcze”, indeksacja pokazywała: „Dziennikarskie Biuro Śledcze” na stronie: Nasze informacje PL http://www.naszeinformacje.pl/ – na czołowym miejscu w niniejszej globalnej wyszukiwarce.

Nie było by tematu dla sądu, gdyby pan Jarosław Klawikowski się ze mną skontaktował osobiście i poinformował mnie o skasowaniu całego artykułu na swojej stronie. Moje wszelkie dane zawsze umieszczam w widocznym miejscu, w tym numery telefonów.
Zdecydowanie zachowanie moje nie miało na celu i nie ma obrażania publicznego pana Klawikowskiego.
Nie zamierzam przeciwko niemu wnosić sprawy, w temacie który opisałem w artykule.
Pan Klawikowski skasował informacje dotyczące mojej inicjatywy, więc ja kasuję materiał pt. List otwarty do Jarosława Klawikowskiego z Lęborka, kandydata na radnego z PIS 2014 ws. kradzieży inicjatywy pn. Dziennikarskie Biuro Śledcze

Szkoda, że pan Klawikowski nie umie rozmawiać w cywilizowany sposób, tym samym zwrócił się o pomoc do Sądu Okręgowego w Słupsku – pozywając mnie na wyżej wymienioną okoliczność, która przecież leży u podstaw naruszania mojej własności intelektualnej, tudzież szeregu moich niepowtarzalnych inicjatyw.

Do Sądu Okręgowego w Słupsku się stawię, w dniu 17 października, pomimo tego, jak powiedziałem w rozmowie telefonicznej z pracownicą sekretariatu sądu, że mam problemy z moją chorą żoną i słabą sytuacją finansową.

Do wiadomości Sądu Okręgowego w Słupsku i publicznej podaję, że artykuł dotyczący Jarosława Klawikowskiego skasowano w serwisach:
www.infoekspres.pl
www.dbs.infoekspres.pl

 

Piotr Moskwa
Infoekspres.pl 1998-2018
Polskie Media Niezależne
Przedsiębiorstwo Medialne sp. z o. o. w budowie
Szczecin – Polska, 16 październik 2018 rok, godz. 11:15

Do wiadomości:
1. Sąd Okręgowy w Słupsku
2. Prezes PIS – Jarosław Kaczyński
3. Zbigniew Ziobro – Minister Sprawiedliwości
4. Patryk Jaki – w-ce Minister Sprawiedliwości
5. Polskie Media Niezależne
Kurier Codzienny – Sprawa polskiego górnictwa poruszana była przez Polskie Media Niezależne, dnia 15 stycznia 2015 roku

Polskie Media Niezależne poruszały temat górnictwa 15 stycznia 2015 roku na łamach budowanego serwisu pn. Kurier Codzienny

Jeżeli dziś ktoś mówi, a nawet pisze, że nam się nagle przypomniało mówić o górnictwie i górnikach, to znaczy, że jest oszustem – oszczercą, prowadzi akcję przestępczą, aby nas dyskredytować.
Praktycznie każdy temat dotyczący gospodarki narodowej był przez nas poruszany.
Tysiące artykułów czeka w naszym Archiwum na przywrócenie, czyli ponowną publikację, po okresie wieloletniego zwalczania i niszczenia naszej pracy.
Przywrócenie olbrzymiej ilości materiałów będzie możliwe, po rejestracji sądowej sp. z o. o. Polskie Media Niezależne Przedsiębiorstwo Medialne, następnie pozyskaniu funduszy.

 

Redakcja
Infoekspres Polska
Infoekspres.pl 1998-2018
Polska, 10 październik 2018 rok, godz. 10:15